Forum Ogólne forum CAE Programy wspomagania komputerowego
Programy wspomagania komputerowego
Postów: 106
Data dodania: 18-04-2008 22:10
Z jakich programów korzystacie? Jakie branże z jakich programów korzystają? Czy programy wspomagające inżynierów mogą być stosowane z przeznaczeniem do wielu branż?
Postów: 78
Data dodania: 19-04-2008 18:11
Ja korzystam z Robota i Normy jeśłi normę możemy nazwać programem CAE, Robot jest o tyle wygodny, że wczytuje pliki .dwg i załatwia dużo roboty związanej z obliczeniami za nas. A Norma no to Norma:)
Postów: 29
Data dodania: 20-04-2008 19:18
Bardzo dobre programy ma konstruktor, a także pakiet programów RM jest bardzo dobry do obliczeń statyki i wytrzymałości głownym programem tego pakietu jest RM-WIN
Postów: 78
Data dodania: 20-04-2008 21:13
Tak wogóle to ja ostatnio słyszałem że RM-WIN zrobił się lepszy niż robot do obliczeń, że bardziej użyteczny, osobiście go nie używam i miło byłoby gdyby ktoś się na ten temat wypowiedział.
Postów: 29
Data dodania: 21-04-2008 10:14
Co do pakietu RM-WIN jedyne dane jakie podaje są właśnie ze słyszenia, nie miałem jeszcze okazji wypróbować tego pakietu, mam nadzieje, że się to niedługo zmieni.
Postów: 106
Data dodania: 21-04-2008 22:50
Jest wiele dobrych programów, które pomogają w liczeniu, tak naprawdę dobre przyswojenie sobie jednego z tych narzędzi jest wystarczającym osiągnieciem, nie musimy umiec wszystkich.
Postów: 78
Data dodania: 22-04-2008 20:36
Dokladnie tak, wystarczy umieć jeden program czy też jedno oprogramowanie dobrze, korzysatć z niego i zarabiać pieniądze, ale dobrze mieć wybór w korzystaniu z oprogramowania a jeżeli chcemy wybrać powinniśmy rozmawiać z ludźmi z jakiego korzystają i najlepiej też samemu coś samemu spróbować zrobić.
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: