Forum Ogólne forum CAD Modelowanie powierzchniowe - tut.
Modelowanie powierzchniowe - tut.
Postów: 38
Data dodania: 16-07-2008 00:03
Co sadzicie o zamieszczonym na str. glownej tutorialu z modelowania powierzchniowego?
Czy ma sens publikowanie podobnych materialow, na jakich tematch nalezaloby sie skupic?
Postów: 20
Data dodania: 16-07-2008 08:33
Myślę że warto... wygląda całkiem sypatycznie. Aktualnie tez ćwiczę w domu kożystajac z Bibli "Solidworks surface ..." M.Lombarda. Kazdy taki tutorial sieprzyda kazdemu, nie tylko jeśłi chodzi o projektowanie powierzchniowe, ale także i inne np blachy, spawania czy inne cuda.
Postów: 7
Data dodania: 16-07-2008 09:05
Dobrze by było zrobić dział z tutorialami podzielonymi np:
blacha, powierzchnie, cosmos itp.
Jestem pewien, że miał by niezłe wzięcie:)
Postów: 51
Data dodania: 16-07-2008 12:49
No bardzo ciekawy i przydatny tutek :)
Mam nadzieje że na jednym się nie skończy i będzie ich troszkę więcej.
Jestem także tego samego zdania co TOMOO - żeby te tutki jakoś poukładać i żeby były w jednym miejscu.
Czekam na następne i pozdrawiam wszystkich pracujących w solidzie:)
Postów: 28
Data dodania: 28-08-2008 22:32
Pablo myślę że podstawy wszyscy znamy więc jak tutek to z czegoś bardziej zaawansowanego np. blachy, spawy, rendering, coś więcej o powierzchniach.

Lub inaczej - może coś podstawowego ale z kategorii "sztuczki" co ułatwi prace a nie każdy o tym wie

Pozdro
Postów: 38
Data dodania: 29-08-2008 10:33
Wiem, ze to zaledwie podstawy - mozna powiedziec jedna operacja.
Ale trudno opisac dane zagadnienie wybiorczo.
Przygotowuje nastepny tut z powierzchni - beda to przetloczenia i kilka mysle cennych wskazowek.
Temat blachy, photoworks czy inne ujete w ten sposob sa zbyt rozlegle, w jednym artykule mozna zaledwie opisac jakis fragment funkcjonalnosci. Byc moze ulozy sie to w calosc -np. 5 tematow z powierzchni, 5 z konstrukcji spawanej itd.

W mojej poprzedniej pracy przygotowalem na konferencje SW kilka tutoriali - mozna je obejrzec tutaj: http://www.cns.pl/konferencja/tutorials.asp
Niektore pokazuja nowa wowczas funkcjonalnosc SW2008, a modelowanie hybrydowe zawiera mysle cenne wskazowki dla osob pracujacych z importowanymi plikami.
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: