Forum Ogólne forum CAD Czas na zmianę pracy - 5 lat
Czas na zmianę pracy - 5 lat doświadczenia
Postów: 51
Data dodania: 26-05-2008 14:51
Cześć,
Od miesiąca przymierzam sie do zmiany pracodawcy. Ten już mnie zaczyna denerwować i do tego mało płaci - a moje doświadczenie rośnie, nie mówiąc o tym że inflacja też :)
Jak zawsze to bywa w małych prywatnych firmach zakres obowiązków strasznie się powiększył a większa kasę nie mam co liczyć. Jak wygląda sprawa średniej krajowej w warszawa - radom dla inżyniera konstruktora z 5 letnim doświadczeniem?
Ja w tym momencie mam 2500 brutto.
Pozdrawiam
Postów: 40
Data dodania: 26-05-2008 20:10
Ja zaraz po studiach w 2000 zostałem (trochę z przypadku) nauczycielem. jedynym plusem tego zawodu jest sporo wolnego czasu (jako nauczyciel zarabiam ok. 1600PLN netto) zacząłem więc się uczyć i poznawać oprogramowanie. Obecnie dorabiam na projektach i jakoś przędę. Za domek jednorodzinny od podstaw biorę 4000 - 7000PLN. Rocznie takich projektów robię kilka. czasem są to tylko rozbudowy. Można z tego wyżyć
Postów: 24
Data dodania: 26-05-2008 23:29
Witam,
Jak patrze na to co piszecie to mi się płakać chce. Sorki 5 lat jako konstruktor i 2500zł brutto?? śmiech na sali, albo po prostu taki z ciebie konstruktor 2000zł-2500zł to jako świeży konstruktor bez doświadczenia na okres próbny to rozumiem. Druga sprawa to język jeżeli go nie znasz biegle to nie łatwo znajdziesz prace teraz inż bez języka to nie inż projekty się robi przy współpracy z zagranicznymi firmami. a jeżeli znasz dobrze język i jesteś dobrym konstruktorem to spokojnie pracy jest pod dostatkiem za dużo lepsze pieniądze
Postów: 20
Data dodania: 27-05-2008 08:10
Ttyle zarabiałem w Warszawie ale jako początkujacy i po 18miesiącach wróciłęm do Radomia za lepsza kasą i pracą ;)

W jakiej branży pracujesz? ale chyba średnia w nasyzm regionie jest niższa od śr krajowej czyli 3 tys brutto

Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: