Forum Ogólne forum CAD Zakup oprogramowania CAD SW, INV, lub
Zakup oprogramowania CAD SW, INV, lub ew. NX - ceny podstawowych pakietów? Jakie rabaty?
Postów: 1
Data dodania: 14-01-2014 20:06
Witam! Mam pytania dotyczące cen i rabatów na systemy CAD. Czy ktoś może się podzielić na forum (ew. na PRIV) informacją o rabatach, jakie uzyskał przy zakupie softu.

Jestem zainteresowany zakupem oprogramowania CAD z średniej półki (Solidworks lub Inventor - rozważam szczególnie tylko te dwa). Jeśli wystarczy funduszy, to może będzie możliwy zakup czegoś z wysokiej półki, jak NX CAD (jeśli jego cena znacząco nie odbiega od SW/INV). W każdym z trzech przypadków jest mowa o najtańszych pakietach.

Wiem, że SW Standard to coś koło 6000 Euro z VAT (minus rabaty).
INV Standard (nie biorę pod uwagę okrojonego LT-ka) to również 6150 Euro (minus rabaty).

Nie znam cen Siemens NX. Czy ktoś może podzielić się na forum informacją dotyczącą cen na NX CAD?

Interesowałaby mnie też wysokość rabatów. Słyszałem, że można "wytargować" obniżki sięgające nawet do 65%, a zniżki typu 30% to już w zasadzie standard.


Zachęcam do dyskusji i z góry dziękuje za podzielenie się informacjami w temacie cen i rabatów.

Dziękuje!
Pozdr.
M.
Data dodania: 15-01-2014 09:46
Witam,
Jeżeli chodzi o wysokość rabatów, to niestety Panu nie pomogę... ;)
Jeżeli chciałby Pan przetestować oprogramowanie SolidWorks, to proszę o informację na adres:
sosna@solidexpert.com

Pozdrawiam,
Michał
Postów: 14
Data dodania: 16-01-2014 13:26
Witam serdecznie,
jeśli chodzi o rabaty w wysokości 30%, to jest możliwe, ale zależy od specyfiki klienta. Zależnie od tego czy jest to nowy klient, czy też stary z oprogramowaniem. Firma Autodesk za każdym razem podchodząc indywidualnie do klienta oraz branży, w której On pracuje przygotowywuje ofertę. Jeśli jest Pan zainteresowany prezentacją możliwości oraz zakupem Inventora zapraszam do kontaktu:
m.szewczyk@panova.pl
Postów: 2
Data dodania: 25-01-2014 07:47
Wszystkiego o SolidWorks można się dowiedzieć bezpośrednio u dystrybutora w Polsce:
www.cns.pl

Proponuję popytać.
Maciek
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: