Forum Ogólne forum CAD Szkolenia z programowania oraz
Szkolenia z programowania oraz modelowania
Postów: 1
Data dodania: 12-02-2012 13:41
Witam,

Jestem absolwentem Politechniki wydziału Mechanicznego po Inżynierii Produkcji. Od ponad 2 lat pracuje jako Inżynier Procesu jednak już od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie pójść w kierunku Technologii Maszyn, Programowania CNC itp. Ogólnie dobrze się czuję w tym temacie i jakoś nie miałem z tym wielkich problemów dlatego też zastanawiam się czy nie rozpocząć nowego etapu w życiu :) Zanim jednak podejmę taką decyzję chciałbym się dowiedzieć gdzie można odbyć szkolenia z programowania maszyn CNC oraz modelowania 3D. Wszystkie firmy, które poszukują specjalistów w tej dziedzinie oczywiście chcą aby kandydat posiadał już pełny bagaż doświadczenia (co jest sprawą oczywistą jednak z drugiej strony gdzie takie doświadczenie można zdobyć) co sprawia, że taki kurs/podyplomówka jest jednym z kroczków aby wejść w ten świat. Widziałem, że na PW oferują takie studia podyplomowe co biorę pod uwagę. Jednak czy warto uderzyć w roczną edukację czy lepiej zrobić sobie kursy ? Chciałbym uzyskać odpowiedź od osób, które pracują w tej dziedzinie i mogą doradzić co najlepiej wybrać aby rozpocząć przygodę z maszynami CNC.
Z góry dziękuję za wszelkie pomocne informację
Pozdrawiam
Mateusz
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: