Forum Ogólne forum CAD ProCAD EXPO 2008
ProCAD EXPO 2008
Postów: 106
Data dodania: 03-05-2008 22:10
Ktoś może się wybiera na te targi? Może będzie szansa dowiedzieć się czegoś nowego, co wogóle na ten temat myślicie?
Postów: 78
Data dodania: 03-05-2008 23:34
Ktoś zrobił targi w piątek i myśli, że ludzie przyjadą, być może gdańscy inżynierowie się pofatygują, mi jednak byłoby ciężko. Gdyby było to w weekend mógłbym się zastanawiać.
Postów: 106
Data dodania: 04-05-2008 21:31
Pytam oczywiście z ciekawości po ostatnich naszych rozważaniach na temat zniżek i rabatów jakie można uzyskać na tego typu targów pomyślałem że warto byłoby się przejechać.
Postów: 29
Data dodania: 04-05-2008 23:06
Mi niestety równiez nie pasuje. Dobrze byłoby gdyby ktoś z Forum pojechał, mógłby nam zdać relacje co ciekawego można było zobaczyć na targach.
Postów: 51
Data dodania: 05-05-2008 07:42
Z tego co na stronie wynika to portal 3DCAD jest patronem medialnym, wiec na pewno będą o tym pisać. A co do samej imprezy to myślę że dzień tygodnia jest bardzo dobry. Piątek zarówno dla firm, które mogą bez żadnego zaniepokojenia wysłać swoich pracowników na tą imprezę a także dla innych zainteresowanych.
Mi pasuje i choć nie jestem z Gdańska to jest to impreza godna mojego zainteresowania.
Pozdrawiam
Postów: 29
Data dodania: 05-05-2008 10:00
Czy to znaczy Kaizk, ze wybierasz sie na te targi? Co do zas do relacji na portalu, to zawsze lepiej jest miec mozliwosc uslyszenia od kogos czegos konkretnego oraz mozliwość porozmawiania na ten temat chociazby na forum.
Postów: 51
Data dodania: 05-05-2008 10:27
no tak, mam to w planach - z tego co wiem jest to największa impreza o tej tematyce.
Ale na 100% to będę wiedział pewnie na początku przyszłego tygodnia.
Ale co do forum to podzielę się paroma zdjęciami z tej imprezki :)
Postów: 106
Data dodania: 08-05-2008 20:33
Kaizk rób zdjecia i gadaj z wystawcami:D a potem pogadamy na ten temat:)
Postów: 106
Data dodania: 18-05-2008 16:44
Z ciekawości wracam do tematu czy był ktoś na targach Procad? Może ktoś by się podzielił wrażeniami?
Postów: 28
Data dodania: 12-06-2008 18:01
hehe ja byłem i sie podziele

to po pierwsze nie targi tylko moim zdaniem to konferencja ProCADu zrobiona w formie targów, a że prokad w ofercie nie ma mało to ma co pokazywać. I szczeże mówiąc jak na impreze jednej firmy to nieźle, tylko że cały dzień to za długo.

Troche softu, sprzętu HP, plotery, kopiarki, pokaz stereoskopowy do tego kabarecik piwko(bezalkoholowe :) kiełbaska, co chwila jakiś konkursik i robi sie miła atmosferka.
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: