Forum Ogólne forum CAD Praca dla Inżynierów Projektantów w
Praca dla Inżynierów Projektantów w Warszawie
Postów: 1
Data dodania: 02-04-2009 15:47
Witam,

Firma, dla której prowadzimy rekrutację zastrzegła sobie prawo do anonimowości, więc niestety na obecnym etapie rekrutacji nie mogę zdradzić jej nazwy. Mogę natomiast przedstawić profil jej działalności. Otóż — firma ta specjalizuje się w budownictwie hydrotechnicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku polskim oraz zagranicznym. Prowadzi usługi konsultingowe, prace projektowe i wykonawcze. Z całą pewnością, jeśli zdecyduje się Pan na udział w rekrutacji, będę mogła zdradzić więcej szczegółów.
Natomiast w kwestii samych stanowisk, mogę przedstawić obszerniejsze informacje. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Inżyniera Projektanta ds. rurociągów przemysłowych należeć będzie:
• rozbudowa zbiornika na odpady poprodukcyjne;
• projektowanie rurociągów przemysłowych dużych średnich, układów pompowych (dla wody czystej lub szlamów) oraz armatury towarzyszącej;
• nadzór nad jego poprawnym użytkowaniem.
Do wymagań na tym stanowisku należą:
• doświadczenie zarówno w projektowaniu, jak i nadzorze nad budową;
• uprawnienia budowlane do projektowania beza ograniczeń;
• znajomość języka angielskiego.
W przypadku tego stanowiska, istnieje możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Technicznego.
Z kolei na stanowisko Inżyniera Projektanta poszukujemy specjalisty ds. rurociągów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w projektowaniu sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych na terenach miast i osiedli;
• doświadczenia w opracowywaniu i sprawdzaniu dokumentacji projektowych robót inwestycyjnych lub remontowych;
• uprawnień budowlanych do projektowania;
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
Natomiast specjalista ds. technologii oczyszczania ścieków, to osoba, której zadaniem będzie opracowanie technologii dla zakładu przemysłowego. Dlatego mile widziane jest:
• doświadczenie w opracowywaniu technologii oczyszczania ścieków;
• doświadczenie w realizacji oczyszczalni ścieków o przepustowości min. 10 000 m /dobę;
• posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania.
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: