Forum Autodesk (Autocad, Inventor,..) Autodesk Inventor 2009
Autodesk Inventor 2009
Postów: 51
Data dodania: 26-03-2008 08:29
Witam,
czy ktoś widział już to cudo? czytałem na portalu o nowościach tej wersji i zaskoczyli mnie, główną zaletą jest 64 bitowa wersja, która w SW była już dostępna 2 lata temu. Dla mnie sa oni strasznie do tyłu, ale z drugiej strony ich marketing oraz dostepność na uczelniach bardzo łatwa - Szkoda że za SW dla studentów trzeba płacić.
Postów: 106
Data dodania: 27-03-2008 23:06
Witajcie, Zwrócono w tym temacie, a raczej w poście który zaczyna ten temat, na istotną sprawę, dlaczego studenci za wersję edukacyjne programów muszą płacić? Moim zdaniem jeśli dawano by studentom możliwośc pracy na legalnym oprogramowaniu (jedynie w celach edukacyjnych) to taki student przywykłby do tego na czym pracuję i jako inż korzystałby wtedy właśnie z takiego programu. Myślę że to oplacałoby się firmą. Co zaś do tego Autodesku Investora 2009 to powiedzcie mi co on daje więcej niż wersja 2005?
Postów: 14
Data dodania: 24-09-2008 20:53
Po pierwsze wersji 2005 nie było to chyba INV 9 jak dobrze pamiętam, a zmiany ogromne. Inventor 2009 ma wszystko co SW oprócz dobrych form (to w wersji 2011), w wersji 2010 dojdzie pełna analiza mES zarówno części jak i złożeń. Jak na dzisiaj ostatnie nowości to np. rysunki płaskie w formacie DWG, generator ram z możliwością tworzenia własnych profili, oczywiście rozbudowane biblioteki oraz generatory. Jeżeli chciałbyś więcej informacji serdecznie zapraszam do kontaktu.
Postów: 1
Data dodania: 30-09-2008 14:25
Pracuję z Inventorem od wersji 5 Tyle BYKÓW i to bardzo poważnych jak w tej aplikacji nie widziałem w żadnej innej. W 2009 do czasu wydania SP1 były problemy poważne z generatorem ram-odbicia były w stylu-wg zasad amerykańskich-tj odbicie z obrotem o 180 st.Ogromne wręcz niebotyczne wymagania odnośnie ilości ramu. Te same elementy wykonuję znacznie szybciej i lepiej w SolidWorksie ( analiza wytrzymałościowa ). Do wykonywania rysunków 2D najleprzy na świecie jest Trga 4,1+SP2
Napisz odpowiedź
Nieznajomy musisz być zalogowany aby napisać odpowiedź.
E-mail:
Hasło: