Pobierz infografikę wyzwania projektowe w CAD
Plastpol 2018
Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia
Innoform 2018
SOLIDWORKS Simulation

Dzień Kariery w SOLIDEXPERT

08.04.2016 Skomentuj pierwszy

SOLIDEXPERT, autoryzowany dystrybutor SOLIDWORKS zaprasza na Dzień Kariery, który odbędzie się 20 kwietnia w Gdańsku. Jeżeli szukasz pracy związanej z SOLIDWORKS, nie może Cię tam zabraknąć.

Praca w SOLIDEXPERT jest pasją jego pracowników. Firma dba o to, by atmosfera pracy była jak najlepsza, a każdy dzień przynosił nowe doświadczenia. Ze względu na ciągły rozwój firmy, 20 kwietnia 2016 r. drzwi do SOLIDEXPERT zostaną otwarte dla potencjalnych pracowników. W tym właśnie dniu będą oni mogli usłyszeć i zobaczyć jak wygląda praca w SOLIDEXPERT. Jeżeli spodoba im się, jeszcze w tym samym dniu będą mogli odbyć rozmowę rekrutacyjną na wybrane przez siebie stanowiska pracy. Zobacz tutaj >>>

SOLIDEXPERT działa na rynku CAD od 2002 roku. Z jednoosobowej działalności firma rozrosła się do przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 30 osób. Współpracuje ono z ponad 1000 firm w Polsce, m.in.: PESA Bydgoszcz, SECO/Warwick, Meble FORTE, URSUS, ROCA, OKNOPlast, KRISPOL, ZORTRAX czy twórcą polskiego supersamochodu Arrinera.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u dostawcy SOLIDWORKS w Polsce zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie. Zobacz jak może wyglądać Twój dzień pracy!

Agenda oraz rejestracja na stronie Tutaj >>

Dzień Kariery SOLIDEXPERT
20 kwietnia 2016, godz. 17:00
Ul. Azymutalna 9 – Bałtyckie Centrum Biznesu
80-298 Gdańsk

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz infografikę wyzwania projektowe w CAD