Seminarium Nowości HyperXtrude 2015

17.02.2015 Skomentuj pierwszy

5. marca 2015 w godz. 10.00 softPROGRESS zaprasza na seminarium poświęcone usprawnieniu procesów przygotowania produkcji za pomocą oprogramowania HyperXtrude do symulacji procesu wytłaczania tworzyw, które odbędzie się w sali Jagoda Hotelu Gromada Centrum w Warszawie przy Pl. Powstańców Warszawy 2.

Seminarium będzie niecodzienną okazją do spotkania się z twórcą oprogramowania HyperXtrude.

Podczas seminarium postaramy się pokazać:

  • nowości HyperXtrude 2015
  • optymalizację konstrukcji
  • wizualizację warunków przepływu materiału przez kanały głowicy
  • identyfikację błędów konstrukcyjnych zanim staną się one kosztownym problemem
  • przykłady symulacji pracy głowic do profili pełnych, półpełnych, otwartych, wielootworowych, z wykorzystaniem wkładek metalowych, etc.

Prowadzący: Mahender Reddy, Kimon Afsaridis Altair Engineering; Wojciech Zdun softPROGRESS.

Udział w seminarium jest bezpłatny ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się na stronie www >>>

Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

Obszarem zastosowania rozwiązań do symulacji procesów PTS jest cały proces przygotowania produkcji wyrobów z tworzyw. Cechą wspólną wszystkich oferowanych przez nas rozwiązań do symulacji PTS jest to, że w każdym z tych procesów przetwórstwa tworzyw symulacje mogą dotyczyć tych samych faz przygotowania produkcji:

  • Optymalizacji konstrukcji wyrobu
  • Optymalizacji konstrukcji narzędzia
  • Optymalizacji parametrów procesu

HyperXtrude to kompletny pakiet przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw, metali (aluminium, miedzi i ołowiu) i ceramiki.

HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: