ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD
Targi Toolex 2022
Targi Toolex 2022

Podręcznik do Technologii Synchronicznej już w maju

30.04.2013 Skomentuj pierwszy

Już w maju ukaże się kolejna książka z serii wydawniczej Biblioteka GM System. Po bardzo dobrej reakcji użytkowników na ćwiczenia poświęcone oprogramowaniu NX 8.5, firma zdecydowała się na wydanie podobnego podręcznika poświęconego Technologii Synchronicznej, zawierającego ćwiczenia przeznaczone do wykonania w programie Solid Edge ST.

Książka „Modelowanie i edycja synchroniczna w Solid Edge ST” pozwala użytkownikom programu nauczyć się praktycznego wykorzystania Technologii Synchronicznej. – Projektowanie z wykorzystaniem Technologii Synchronicznej zapewnia aktualnie najlepsze efekty w pracy projektantów i inżynierów. Jednak nie każdy miał już styczność z tym rozwiązaniem. Nasza nowa książka przyda się wszystkim użytkownikom zainteresowanym tą technologią – mówi Grzegorz Kazimierczak, prezes GM System.

Książka "Modelowanie i edycja synchroniczna w Solid Edge ST” powstała przede wszystkim z myślą o użytkownikach Solid Edge, którzy potrafią korzystać z jego podstawowych funkcji. Opisane krok po kroku ćwiczenia pozwolą na doszczegółowienie tej wiedzy oraz praktyczne rozpoznanie możliwości modelowania w technice ST. Książkę można podzielić na dwie części pod kątem zadaniowym – w pierwszej instrukcje obejmują tworzenie modeli od podstaw, w drugiej – modyfikację modeli istniejących (również z innych programów CAD).

Opisane w ćwiczeniach przykłady pomagają w nabyciu nowych umiejętności i umożliwiają zastosowanie ich w codziennej pracy inżynierów i projektantów, powodując zwiększenie efektów i skrócenie czasu pracy nad projektem w porównaniu do tradycyjnych metod modelowania.

Projektuj lepiej dzięki Solid Edge z Technologią Synchroniczną: modelowane wałka Fot. GM System

W opracowaniu pojawiają się m.in. opisy wykonania modelu wałka i płytki dystansowej czy edycji uchwytu. Dobór ćwiczeń oparliśmy na konsultacji z wieloma inżynierami, z którymi mamy kontakt, dzięki czemu mamy pewność, że książka spełni oczekiwania każdego projektanta – dodaje Grzegorz Kazimierczak.

Ćwiczenia „Modelowanie i edycja synchroniczna w Solid Edge ST” wydane w ramach Biblioteki GM System, będą dostępne w sprzedaży w firmie GM System oraz przez formularz na stronie www.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
ZW3D Lite - Ekonomiczny program 3D CAD