Innowacyjne rozwiązania w obróbce skrawaniem - relacja z seminarium

08.04.2013 Skomentuj pierwszy

25 marca 2013 r. w Dąbrowie koło Poznania odbyło się seminarium „Innowacyjne rozwiązania w obróbce skrawaniem” organizowane przez firmy GM System, Dematec Polska Sp. z o.o. i TaeguTec.

William Park i Jaydee Jeong z Doosan Infracore Korea oraz Piotr Banaszak z Dematec Polska Sp. z o.o. 

W seminarium wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli polskich firm związanych z obróbką skrawaniem. Podczas spotkania goście mieli okazję zapoznać się z nowinkami z rynku narzędzi do obróbki skrawaniem oraz obrabiarek CNC. GM System przedstawiło również przydatne funkcje projektowania oraz programowania dostępne w najnowszej wersji oprogramowania NX 8.5.

Inżynierowie GM System Marcin Błaszczyk i Piotr Menchen prowadzą pokaz możliwości programu NX CAD_CAM

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu seminarium. Z analizy ankiet wypełnianych przez uczestników wynika, że oni również bardzo wysoko oceniają wystąpienia prelegentów. To dla nas i naszych partnerów zachęta do organizowania kolejnych spotkań dla przedstawicieli tej branży – mówi Jakub Domagała z GM System.

Wszyscy uczestnicy seminarium otrzymali również  najnowsze wydawnictwo z Biblioteki GM System – praktyczne ćwiczenia do oprogramowania NX 8.5.

Po oficjalnej części wśród gości spotkania rozlosowano atrakcyjne upominki. 

Od lewej: Jan Pietryga i Grzegorz Banat z Dematec Polska Sp. z o.o. oraz William Park Doosan
Infracore Korea podczas losowania nagród dla gości seminarium

Na kolejne spotkanie ze swoimi specjalistami GM System zaprasza 24 kwietnia do Poznania podczas Roadshow BPC „Zintegrowane systemy IT wspierające koncepcję Lean Manufacturing i Traceability w przedsiębiorstwie produkcyjnym” organizowane przez firmę BPC E-Technology Sp. z o.o. GM System jest najbardziej wszechstronnym w Polsce dostawcą i partnerem Siemens Industry Software – w zakresie oprogramowania CAx: CAD/CAM/CAE/PDM, dlatego specjaliści z firmy poprowadzą podczas Roadshow wystąpienie pt. „Rola systemów CAx w zwiększeniu efektywności procesów inżynierskich w przedsiębiorstwach produkcyjnych”.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: