Europejski cykl warsztatów LabVIEW już w kwietniu w Polsce!

20.03.2013 Skomentuj pierwszy

NI LabVIEW to narzędzie umożliwiające inżynierom i naukowcom tworzenie aplikacji w sposób graficzny. Początkowo zostało opracowane by sterować prostymi przyrządami poprzez interfejs GPIB, jednakże w ciągu 27 lat koncepcja programowania graficznego stała się podstawą tysięcy systemów akwizycji danych, układów sterowania oraz stacji testowych.

 

Obecnie środowisko LabVIEW jest wykorzystywane także do programowania aplikacji czasu rzeczywistego czy definiowania struktur układów programowalnych FPGA dla szybkich algorytmów cyfrowego przetwarzania sygnałów lub sterowania. Co więcej, LabVIEW pozwala na tworzenie rozwiązań o bardzo różnych zastosowaniach – od programowania sterowników wbudowanych po stacje pomiarowe z setkami kanałów.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach, gdzie podczas ćwiczeń zapoznają się Państwo z podstawami programowania w środowisku LabVIEW.

Tematy i program spotkania

Agenda dla lokalizacji:
Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Rzeszów, Kielce

Godzina       

Tematy

8:30-9:30

Rejestracja i instalacja oprogramowania (opcjonalnie)

9:30-12:00

Sesje praktyczne: *

12:00

Koniec

Agenda dla lokalizacji: 

Katowice, Kraków, Wrocław, Warszawa

Godzina       

Tematy

8:30-9:30

Rejestracja i instalacja oprogramowania (opcjonalnie)

9:30-12:00

Sesje praktyczne: *

12:30-13:30

Rejestracja i instalacja oprogramowania (opcjonalnie)

13:30-16:00**

Sesje praktyczne: *

16:00

Koniec

* Aby wziąć udział w warsztatach, należy przynieść swojego laptopa z zainstalowanym oprogramowaniem NI LabVIEW w wersji ewaluacyjnej. Jeśli nie jest to możliwe, firma National Instruments udostępni własne komputery. Liczba stanowisk zapewnionych przez firmę NI jest ograniczona.

** Uwaga: sesja poranna zostanie powtórzona po południu wraz z tymi samymi warsztatami praktycznymi, dlatego prosimy o rejestrację tylko na sesje poranne albo popołudniowe.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Warsztaty skierowane są dla inżynierów, profesorów oraz doktorantów pracujących przy projektach z branży motoryzacyjnej, elektronicznej, mechatronicznej, medycznej lub energetycznej. Zainteresowane tematyką spotkania będą także wszystkie osoby integrujące oprogramowanie i sprzęt oraz wymagające do swej pracy szerokiej gamy funkcji przetwarzania sygnałów.

Gorąco zachęcamy do przekazania naszego zaproszenie Państwa współpracownikom, którzy mogą być zainteresowani uczestnictwem w warsztatach.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: