CC OPEN DAYS 2024

Numpad Pro bezprzewodowa klawiatura numeryczna od 3Dconnexion

24.03.2023 Skomentuj pierwszy

3Dconnexion, producent urządzeń wejściowych dla specjalistów CAD i 3D, wprowadził na rynek bezprzewodową klawiaturę numeryczną Numpad Pro. Produkt jest już dostępny i uzupełnia istniejące portfolio firmy składające się z myszy 3D, zwykłych myszy i klawiatur. Podobnie jak wszystkie produkty 3Dconnexion, Numpad Pro jest wzbogacony o dedykowane funkcje, dzięki którym praca w różnych aplikacjach CAD i 3D oraz programach biurowych jest tak wygodna i wydajna, jak to tylko możliwe.

Numpad Pro: Jeszcze większa elastyczność konfiguracji sprzętu

Do tej pory Numpad Pro był częścią zestawu z klawiaturą: Keyboard Pro with Numpad. Od teraz klawiatura numeryczna jest również dostępna osobno i oferuje jeszcze więcej opcji optymalizacji konfiguracji biurka, aby dostosować go do różnych stylów pracy. Na przykład Numpad Pro doskonale uzupełni pracę SpaceMouse, laptopa czy kompaktowej klawiatury. W zależności od konfiguracji pracy, klawiaturę numeryczną można umieścić po prawej lub lewej stronie klawiatury lub odłożyć na bok, gdy nie jest używana, aby zwolnić miejsce na biurku. Połączenie Numpada z myszą CadMouse umożliwia pracę oburęczną, co gwarantuje zdrową postawę ciała.

Szczegóły Produktu

W przeciwieństwie do konwencjonalnych bloków numerycznych, Numpad Pro ma cztery dodatkowe klawisze funkcyjne (klawisze 3Dconnexion), do których wstępnie przypisane są często używane komendy specyficzne dla aplikacji. Szybkie wywoływanie poleceń za pomocą klawiszy 3Dconnexion znacznie ułatwia pracę i pomaga zaoszczędzić cenny czas. Na przyciskach można zapisać nie tylko komendy aplikacji CAD i 3D, ale także różnych aplikacji biurowych. Całe urządzenie można w prosty sposób spersonalizować i skonfigurować przy pomocy sterownika. Ponadto można tworzyć indywidualne makra i przypisywać je do klawiszy. Przegląd wszystkich zintegrowanych aplikacji można znaleźć na stronie internetowej firmy.

Oprócz klawiszy 3Dconnexion, Numpad Pro oferuje pięć konfigurowalnych operatorów arytmetycznych, których funkcja pozostaje taka sama, niezależnie od używanej aplikacji. Separator dziesiętny można ustawić indywidualnie dla każdej aplikacji jako kropkę lub przecinek. Podobnie jak Keyboard Pro, Numpad Pro ma ergonomicznie ukształtowane, zaokrąglone klawisze z technologią nożycową i pełnowymiarową podpórkę pod nadgarstki zapewniające wygodę podczas pisania. Szyfrowane, bezprzewodowe połączenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa IT.

Dostępność i cena

3Dconnexion Numpad Pro jest już dostępny w sprzedaży na stronie internetowej 3Dconnexion i u wybranych sprzedawców. Cena: 286 zł netto.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
CC OPEN DAYS 2024