Zaproś Autodesk na warsztaty w Twojej firmie

16.12.2022 Skomentuj pierwszy

Zakończyła się seria warsztatów dla przemysłu organizowanych przez Autodesk pod hasłem Digital Transformation Workshop. Eksperci zawitali do 3 miast, w których w kameralnych grupach poprowadzili wysoce interaktywne sesje na temat budowania strategii cyfrowej przedsiębiorstw przemysłowych. Jeśli chcesz, aby i Twoja firma  skorzystała na digitalizacji zaproś ekspertów Autodesk na indywidualne warsztaty dopasowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

 

Podczas warsztatów Digital Transformation Workshop eksperci dzielą się wiedzą o tym, jak można w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe, aby pomóc firmom tworzyć lepsze produkty, sprzedawać więcej i generować większą wartość dla klientów.

Tej jesieni warsztaty Autodesk odbyły się w Katowicach, Warszawie i Gdańsku. 30 osób dyskutowało o tym, jak zoptymalizować zarządzanie danymi i przyspieszyć cyfrowe innowacje w ich firmach. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili wartość merytoryczną warsztatów, a także podzielili się pozytywnymi opiniami:

„Bardzo dobre spotkanie, inspirujące, skłaniające do refleksji, dające nową perspektywę wykorzystania możliwości informatycznych w relacji klient – usługodawca.”

„Spotkanie dobrze zorganizowane. Kameralny charakter spotkania dawał możliwość swobodnej wypowiedzi jak równie wymiany zdań powiędzy wszystkimi uczestnikami.”

„Spotkanie na bardzo wysokim poziomie. Ludzie z różnych obszarów przemysłu. Dobra wymiana doświadczeń.”

Warsztaty Digital Transformation są bezpłatne, nie skupiają się na oprogramowaniu, funkcjach lub funkcjonalnościach, ale koncentrują się na tym, jak można w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe. W agendzie znajdują się takie tematy jak masowa personalizacja/kastomizacja, współpraca, elastyczna produkcja, doświadczenia klienta i usługi SMART. Uczestnicy poznają szablon strategii cyfrowej z 5 kluczowymi możliwościami do stymulowania wzrostu i rentowności firmy.

Więcej informacji o warsztatach Digital Transformation Workshop oraz materiały po warsztatach dostępne są na stronie: https://boards.autodesk.com/dtw?token=e5b957ac79

Jeśli chcesz zorganizować warsztaty spersonalizowane do potrzeb Twojej firmy dla swoich pracowników wypełnij formularz na stronie: https://www.autodesk.pl/campaigns/dtw/contact-warsztaty121

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: