Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS

14.07.2022 Skomentuj pierwszy

Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to wyjątkowa inicjatywa z 21-letnią tradycją, której organizatorem jest firma DPS Software. Rywalizacja kierowana jest do uczniów szkół średnich oraz studentów, którzy pragną związać swoją przyszłość z projektowaniem 3D CAD. Dotychczasowi laureaci konkursu są pracownikami największych firm projektowych na świecie oraz zasilają szeregi kadry naukowej.

Weź udział w XXI edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich pasjonatów projektowania 3DCAD oraz oprogramowania SOLIDWORKS, którzy posiadają status ucznia szkoły średniej lub studenta. Poza umiejętnościami technicznymi, ważne kryterium w ocenie nadesłanych prac stanowi kreatywne podejście do ich wykonania. Uczestników konkursu ogranicza tylko ich wyobraźnia: nieważne czy nadesłany projekt będzie produktem codziennego użytku, innowacyjną maszyną, pojazdem, czy meblem.

Nie tylko nagrody rzeczowe

Dla autorów najciekawszych prac przewidziane są niezwykle atrakcyjne nagrody. Wśród nich warto wymienić m.in. profesjonalne stacje robocze marki HP, manipulatory od firmy 3DCONNEXION oraz profesjonalne szkolenia i podręczniki z zakresu obsługi oprogramowania SOLIDWORKS. Dzięki wysokiej rozpoznawalności i wypracowanej przez ponad 20 lat renomie, udział w rywalizacji, poza nagrodami rzeczowymi, gwarantuje mocny punkt w CV, który może wpłynąć pozytywnie na dalszą ścieżkę zawodową uczestnika. Dodatkowo, najlepsze z nadesłanych projektów, niejednokrotnie prezentowane były na corocznej konferencji „3DEXPERIENCE World”, której organizatorem jest Dassault Systèmes - producent oprogramowania SOLIDWORKS.

Wyjątkowa edycja na 25-lecie DPS Software

Tegoroczna edycja konkursu związana jest z 25 rocznicą działalności DPS Software. Z tej okazji organizatorzy przewidzieli szereg dodatkowych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w oparciu o platformę 3DEXPERIENCE®., czyli niezwykle innowacyjny zestaw narzędzi do pracy nad projektami 3DCAD, dostępny z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.  Dzięki temu, uczestnicy rywalizacji mają szansę stać się konkurencyjnymi na rynku pracy, poznając rozwiązania, które zdaniem ekspertów w przyszłości staną się standardem

Link do oficjalnej strony konkursu >>>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: