CAMdivision TOP Partner in Poland FY2020

03.03.2021 Skomentuj pierwszy

Doroczne spotkanie partnerów handlowych SIEMENS Digital Industries Software podsumowujące ubiegły, nie ukrywajmy specyficzny rok, odbyło się również specyficznie czyli online w ostatnim tygodniu stycznia 2021.

W niełatwych warunkach rynkowych firma CAMdivision utrzymała status PLATINUM, jako jedyna firma w Polsce i obszarze CEE czyli Europy Środkowo-Wschodniej czego kryterium jest wielkość obrotów z SIEMENS Digital Industries Software.

Około 2/3 wdrożeń oprogramowania NX CAD/CAM i TEAMCENTER, w którym specjalizuje się firma jako SMART Expert SIEMENS w tej dziedzinie należy na rynku polskim do CAMdivision.

Na trzydniowym spotkaniu podsumowano handlowo rok 2020, omówiono najciekawsze wdrożenia oraz kierunki rozwoju oprogramowania na najbliższy okres. Generalnie rośnie znaczenie wszystkiego co „cloud” & „electro” i w tym ostatnim przypadku nie chodzi tu o muzykę.

Akcent muzyczny miał jednak miejsce, ponieważ codziennie w trakcie spotkania były transmitowane utwory z koncertu „Waiting for THE CURE” grupy Mariage Blanc, który odbył się w ubiegłym roku w Gdańsku. Warto wspomnieć, że klawisze i perkusję w tym zespole okupują ludzie, których znacie Państwo z zupełnie innej strony...  Sam koncert został udostępniony charytatywnie, a SIEMENS ze swojej strony wsparł fundację zdrowotną.

Pełny zapis koncertu można zobaczyć tutaj:

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: