Autodesk DAYS 2021

Nowy monitor dotykowy z serii ProLite

12.02.2021 Skomentuj pierwszy

iiyama rozszerza swoją ofertę o nowy produkt z rodziny ProLite. 27-calowy dotykowy model z wbudowaną kamerką internetową. 

iiyama ProLite T2735MSC to 27-calowy monitor Full HD z 10 punktami dotyku, wykorzystujący technologię pojemnościową, dzięki której reakcja monitora na dotyk jest płynna i dokładna. Ta oparta jest o przewodnictwo elektryczne - dotyk jest rejestrowany, ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka ta gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej, ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem.

Monitor wyposażony jest w wysokiej klasy matrycę IPS, która zapewnia dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia. Dzięki zintegrowanej kamerze internetowej ProLite T2735MSC jest również kompletnym rozwiązaniem do komunikacji online. Dodatkowo podczas rozmowy można używać ekranu dotykowego, aby w łatwy sposób kontrolować prezentację i dodawać adnotacje.

Za sprawą ruchomej podstawy umocowanej na zawiasach monitor można położyć płasko i używać go jak gigantycznego tabletu. T2735MSC jest wyposażony w kilka wejść wideo i HUB USB 3.0, a także głośniki stereo zapewniające dobrą jakość dźwięku. Ten monitor to idealne rozwiązanie do interaktywnych zastosowań digital signage, w sprzedaży detalicznej i do różnego rodzaju prezentacji.

Monitor trafił do sprzedaży pod koniec stycznia. Sugerowana cena ProLite T2735MSC2 to 2473 zł.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Autodesk DAYS 2021