Szkolenia SOLIDWORKS

Nowy 24 calowy ProLite iiyamy

01.12.2020 Skomentuj pierwszy

ProLite XUB2492HSN-B1 to 24'' monitor Full HD (1920x1080) wyposażono w matrycę IPS, która gwarantuje szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów, dzięki czemu sprawdzi się szczególnie tam, gdzie zależy nam na dobrym odwzorowaniu barw.

Pochwalić może się on funkcją Flicker free i redukcją niebieskiego światła, co gwarantuje wysoki komfort pracy i zdrowie oczu. Tym, co wyróżnia XUB2492HSN na tle rywali, jest stacja dokująca USB-C. Ta porządkuje miejsce pracy, umożliwiając przesyłanie sygnału z notebooka do monitora oraz zasilanie i ładowanie notebooka z monitora za pomocą tylko jednego kabla.

Dodatkowo pozwala na automatyczne podłączenie do sieci notebooka, jeśli monitor jest podłączony do Internetu za pomocą kabla LAN. Dzięki dodatkowym portom USB do monitora można również podłączyć mysz, klawiaturę lub kamerę internetową, a wyjście DisplayPort pozwala łatwo rozszerzyć swój pulpit, tworząc konfigurację złożoną z dwóch monitorów.

ProLite XUB2492HSN-B1 to również wysoka ergonomia, ponieważ stopka oferuje regulację wysokości, umożliwiając dostosowanie położenia ekranu do własnych preferencji, a rotacja ekranu pozwala na zmianę pozycji ekranu z poziomej (pejzaż) do pionowej (portret). To funkcja szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Szkolenia SOLIDWORKS