CADISON E&I Designer - nowe narzędzie dla elektryków

23.07.2020 Skomentuj pierwszy

ITandFactory ogłasza wprowadzenie na rynek swojego nowego produktu bazującego na programie AutoCAD - CADISON E&I Designer. Wizją ITandFactory jest dostarczenie inteligentnego, a jednocześnie konkurencyjnego rozwiązania dla inżynierów elektryków i projektantów.

Plan rozwoju produktu dla CADISON E&I Designer opiera się na dwutorowej strategii:

  • Inteligentne narzędzie, które jest łatwe w użyciu i wdrożeniu, a jednocześnie może płynnie integrować się z istniejącym obiegiem pracy.
  • Praktyczne, a zarazem konkurencyjne cenowo rozwiązanie

Jako wybitny lider rynku w dziedzinie inżynierii instalacji rurowych, ITF odegrało aktywną rolę w dziedzinie E&I, wprowadzając na rynek produkt CADISON (kompletny pakiet do projektowania 3D instalacji rurowych), ukierunkowany na przemysł przetwórczy. Od ponad dwóch dekad obsługujemy wielu cenionych klientów z branży elektrycznej na całym świecie. Nasz zespół badawczo-rozwojowy stale współpracuje z użytkownikami E&I, aby rozumieć, czego jeszcze od nas oczekują i jak możemy im lepiej służyć dzięki prostym, a jednocześnie innowacyjnym rozwiązaniom.

"Zidentyfikowaliśmy na tym rynku lukę dla inteligentnego, funkcjonalnego, budowanego na zamówienie, a jednocześnie ekonomicznego, samodzielnego rozwiązania przeznaczonego specjalnie dla branży E&I" - powiedział Ajit Joshi, dyrektor generalny ITandFactory. "Jest to kompleksowe, intuicyjne i łatwe w użyciu rozwiązanie oparte na platformie AutoCAD, w którym inżynierowie elektrycy nie muszą być zależni od wielu narzędzi specyficznych dla ich obszaru", dodał dalej.

Wraz z premierą programu CADISON E&I Designer, ITF po raz kolejny zademonstrowało branży swoją gotowość do reagowania na zapotrzebowanie rynku i branżowych wymogów. Odzwierciedla to nasze ciągłe zaangażowanie w realizację naszej wizji w każdym kroku, który podejmujemy.

Co czyni CADISON E&I Designer 'Smart & Unique' niezależnym rozwiązaniem?

Jego rozwój opierał się na ustalonym celu, tj. równowadze pomiędzy czasem, jakością i kosztami. Odpowiada ono na rosnącą potrzebę interoperacyjności i inteligentnej integracji danych w czasie rzeczywistym w środowiskach przedsiębiorstw przemysłowych.

CADISON E&I Designer jest jedynym w swoim rodzaju produktem na rynku, oferującym kompleksowe rozwiązanie w zakresie inteligentnych schematów, projektowania sterowania, trójwymiarowych koryt kablowych i układów paneli, harmonogramu kabli, obliczeń rozmiarów i automatycznego generowania raportów (BOM, MTO, list itp.) - jako jedno rozwiązanie pakietowe. W odróżnieniu od innych narzędzi, Electrical Design and Instrumentation łączy w jednym pakiecie prosty interfejs typu "przeciągnij i upuść", co oszczędza czas, zmniejsza liczbę błędów i ułatwia adaptację.

Jego intuicyjny interfejs pozwala automatyzować złożone zadania, takie jak krzyżowanie styków i rysunki terminali. Ponadto wszystkie projekty 2D i 3D oraz dane projektowe są zintegrowane w jednym systemie. Efektywność w procesie przemysłowym często jest utrudniona z powodu powtarzających się rewizji, które w rezultacie skutkują błędami i opóźnieniami w projektach. Dzięki programowi CADISON E&I Designer użytkownicy mają możliwość kontroli jakości za pomocą "Analizatora logicznego",

zarządzania rewizjami i zmianami, co pomaga w definiowaniu procedur sprawdzania i szybkiej aktualizacji wszelkich poprawek lub modyfikacji w celu uzyskania bezbłędnych wyników i terminowego zakończenia projektu. W ten sposób poprawia się ogólna jakość projektu, skraca się czas realizacji i wprowadzenia na rynek.

O programie CADISON E&I Designer:

  • Innowacyjne rozwiązanie oparte na AutoCAD dla inteligentnego projektowania instalacji elektrycznych i oprzyrządowania (E&I), dokumentacji i zarządzania cyklem życia projektu.
  • Dobrze znany interfejs oparty na programie AutoCAD, który można łatwo zintegrować z istniejącymi środowiskiem pracy.
  • Inteligentna biblioteka z ponad z ponad 2000 symboli elektrycznych i oprzyrządowania
  • Zwiększona interoperacyjność i integracja danych w czasie rzeczywistym
  • Ulepszona funkcja harmonogramowania kabli do obliczania długości i współczynnika wypełnienia
  • Elastyczne i skalowalne narzędzie z możliwością automatycznego (wieloformatowego) generowania raportów
  • Zgodność z normami IEC

Bezpłatna wersja próbna >>

Więcej informacji: www.enidesigner.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: