CorelDRAW Graphics Suite 2020

19.03.2020 Skomentuj pierwszy

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 pozwala zarówno zawodowym grafikom, jak i zespołom, przełamywać bariery kreatywności dzięki zaawansowanym rozwiązaniom AI (sztucznej inteligencji), znacznym ulepszeniom w zakresie wydajności oraz opartym na chmurze funkcjom współpracy, przyspieszającym twórczy tok pracy. Oferta oprogramowania CorelDRAW® w wersji 2020 obejmuje natywne pakiety dla systemów macOS i Windows oraz aplikację CorelDRAW.app działającą w przeglądarce. Rozwiązania te spełniają oczekiwania projektantów i umożliwiają im przekształcenie pomysłów w doskonałe realizacje.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 zawiera kompletną kolekcję profesjonalnych aplikacji do tworzenia ilustracji wektorowych, układów stron, typografii, edycji zdjęć i nie tylko. W tegorocznej wersji wprowadzono liczne usprawnienia, których celem jest przyspieszenie tworzenia złożonych projektów i grafik. Z kolei aplikacja CorelDRAW.app pozwala pracować z plikami projektów z dowolnego miejsca. Po raz pierwszy subskrybenci otrzymali także możliwość korzystania z nowych funkcji współpracy w celu uproszczenia całego procesu recenzji i zatwierdzania.

„Nowa wersja pakietu CorelDRAW wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w celu usprawnienia całego procesu projektowania. CorelDRAW Graphics Suite 2020 daje zespołom i klientom dostęp do centrum współpracy, umożliwiającego synchronizację wykonywanych czynności na bieżąco na tym samym projekcie. W nowej wersji oprogramowania projektanci mogą wykorzystać rozwiązania z dziedziny uczenia maszynowego, aby szybciej niż kiedykolwiek wcześniej osiągać imponujące rezultaty. W tej wersji pakietu wykorzystaliśmy technologię AI, aby jeszcze bardziej usprawnić i przyspieszyć proces projektowania grafik” – powiedział John Falsetto, starszy dyrektor ds. produktów z linii CorelDRAW i aplikacji użytkowych.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 wnosi zupełnie nowe możliwości, pozwalające za każdym razem tworzyć zachwycające projekty i wysokiej jakości prace.

Narzędzia rozszerzające możliwości projektowania i przyspieszające tok pracy dzięki wykorzystaniu AI

Metody AI zoptymalizowane pod kątem procesorów GPU pozwalają znacząco zaoszczędzić czas w toku projektowania. Ścisła integracja z technologią AI pozwala osiągać wyjątkowe rezultaty.

 • Nadpróbkowanie obrazów i usuwanie artefaktów: Możliwość powiększania obrazów przy użyciu opcji nadpróbkowania opartych na technologii AI, co pozwala uzyskiwać wysokiej jakości rezultaty z zachowaniem gładkich krawędzi, ostrości i drobnych szczegółów. Natomiast lepsze wyniki w pracy nad przygotowanymi z użyciem kompresji stratnej plikami JPEG można uzyskać dzięki technikom uczenia maszynowego, które usuwają artefakty powstałe w wyniku kompresji JPEG oraz pomagają precyzyjnie odzyskać kolory bez czasochłonnej ręcznej edycji.

 • PowerTRACE: Nowa wersja CorelDRAW oferuje najlepsze wyniki przekształcania map bitowych do postaci wektorowej w programie CorelDRAW dzięki nowej, wspomaganej przez AI technologii optymalizacji obrazu, poprawiającej jakość mapy bitowej podczas jej przetwarzania.

 • Efekty stylów graficznych: Programy CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT™ oddają do dyspozycji użytkowników szeroką gamę ustawień wstępnych AI, inspirowanych różnymi gatunkami i artystami — umożliwia to stworzenie przykuwających uwagę stylizowanych wersji obrazu lub obiektu.

 • Maski w programie Corel PHOTO-PAINT: Nowe, inteligentne narzędzie maski pozwala szybko i dokładnie zaznaczyć odpowiedni obszar poprzez rozszerzanie zaznaczenia i znajdowanie krawędzi. Funkcja Transformacja maski umożliwia teraz stosowanie transformacji do pikseli w obszarze maski.

Płynna współpraca oraz przyspieszony i uproszczony proces recenzji

Wydajna praca, korzystanie z nowego toku współpracy w aplikacji CorelDRAW.app, który jest dostępny wyłącznie w ramach subskrypcji pakietu CorelDRAW Graphics Suite, licencji z programem serwisowania lub z dodatkowym planem zakupowym dla posiadaczy licencji stałej.

 • Łatwe udostępnianie plików na potrzeby zbiorowego recenzowania i zatwierdzania: Aplikacja CorelDRAW.app zapewnia o wiele lepsze metody komunikacji z zespołem i klientami w czasie rzeczywistym, dzięki czemu może służyć jako centrum udostępniania plików pakietu CorelDRAW (CDR) klientom i współpracownikom. Nowy tok współpracy ułatwia wprowadzanie zmian w projektach oraz ich recenzowanie i zatwierdzanie dzięki możliwości zarządzania przez projektanta informacjami zwrotnymi od jednego lub wielu współpracowników w jednym pliku roboczym.
 • Komentarze i adnotacje: Teraz wszyscy mogą być na bieżąco za sprawą nowego okna dokowanego/inspektora komentarzy, umożliwiającego przeglądanie opinii, odpowiadanie na nie i wyjaśnianie zawartych w nich kwestii. Szczegółowe komentarze i zaznaczenia z adnotacjami, takimi jak ikony notatek, strzałki, prostokąty, elipsy, linie proste i odręczne dopiski, można dodawać bezpośrednio w dokumencie – pozwala to zaoszczędzić czas i miejsce na ekranie.

 • Łatwe logowanie: Dostęp do współdzielonych plików projektów oraz możliwość dodawania uwag i sugestii uzyskać można po zalogowaniu się do aplikacji CorelDRAW.app w przeglądarce na dowolnym urządzeniu jako gość lub przy użyciu konta klienta firmy Corel.

Zupełnie nowe narzędzia kreatywne i przełomowe funkcje typograficzne

Wartościowe narzędzia kreatywne i znaczne ulepszenia funkcji tekstowych, w tym możliwość tworzenia własnych wielopoziomowych list, inspirują użytkowników do poszerzenia potencjału twórczego i wydajniejszej pracy.

 • Praca z użyciem czcionek zmiennych: Najnowsza technologia fontów z obsługą czcionek zmiennych OpenType ułatwia dobranie wyglądu tekstu oraz uzyskanie różnorodnych efektów przy użyciu jednego kroju pisma. Pozwala to na płynną i elastyczną pracę z funkcjami typograficznymi, a w wielu przypadkach również znaczne zmniejszenie rozmiaru pliku wykorzystującego wiele czcionek.

 • Narzędzie Cień wewnętrzny: Do elementów projektu można zastosować cienie wewnętrzne, aby nadać im głębi 3D. Nowe narzędzie Cień wewnętrzny pozwala użytkownikom zasymulować światło padające na obiekt, a następnie precyzyjnie dostroić cień wewnętrzny.

 • Soczewki map bitowych: Programy CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT pozwalają stosować efekty map bitowych jako soczewki. Można je precyzyjnie nanosić poprzez poruszanie i manipulowanie soczewką oraz stosowanie efektu wtapiania w celu płynnego wpasowania obiektów wektorowych i map bitowych w istniejący projekt.

 • Niedestrukcyjne efekty w programie Corel PHOTO-PAINT: Nowe okno dokowane/inspektor efekty ułatwia stosowanie i modyfikowanie efektów oraz eksperymentowanie z nimi – a wszystko to bez zmiany oryginalnego obiektu. Możliwe jest uzyskanie różnych rezultatów poprzez dodanie wielu efektów, zmianę ich kolejności na liście lub ich włączanie i wyłączanie.

Znaczne zwiększenie wydajności całego pakietu

Wyraźnie szybsze i płynniejsze działanie całego pakietu aplikacji pozwala osiągać lepsze rezultaty. Użytkownicy mogą szybciej niż kiedykolwiek realizować swoje pomysły, wykonując wiele złożonych działań w czasie do dziesięciu razy krótszym w porównaniu z poprzednią wersją.

 • Szybkie działanie i uruchamianie: Teraz można szybciej uruchamiać program oraz sprawniej otwierać, zamykać, zapisywać, drukować i eksportować nawet najbardziej złożone projekty.

 • Działanie pędzli w programie Corel PHOTO PAINT: Program Corel PHOTO-PAINT umożliwia teraz szybszą pracę dzięki sprawniejszemu działaniu pędzli. Narzędzia Pędzel, Klonowanie korygujące i Gumka działają w nowej wersji znacznie sprawniej, zwłaszcza przy dużych rozmiarach końcówek.

 • Szybkie kadry: Ekspresowe wyświetlanie i płynniejsza edycja nawet najbardziej złożonych projektów zawierających wiele szybkich kadrów.

Dostępność i ceny

Pakiety CorelDRAW Graphics Suite 2020 dla systemu Windows i CorelDRAW Graphics Suite 2020 do komputerów Mac są dostępne w następujących językach: polski, angielskim, czeskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, portugalskim (brazylijskim), rosyjskim, tureckim oraz włoskim. Cena subskrypcji wynosi 1600 zł za rok. Licencje stałe są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 3199 zł. Ceny zawierają podatek VAT.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: