Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Podręcznik SOLIDWORKS 2020
ITM Industry Europe 2020
Dni Druku 3D 2020

CorelDRAW Graphics Suite 2020

19.03.2020 Skomentuj pierwszy

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 pozwala zarówno zawodowym grafikom, jak i zespołom, przełamywać bariery kreatywności dzięki zaawansowanym rozwiązaniom AI (sztucznej inteligencji), znacznym ulepszeniom w zakresie wydajności oraz opartym na chmurze funkcjom współpracy, przyspieszającym twórczy tok pracy. Oferta oprogramowania CorelDRAW® w wersji 2020 obejmuje natywne pakiety dla systemów macOS i Windows oraz aplikację CorelDRAW.app działającą w przeglądarce. Rozwiązania te spełniają oczekiwania projektantów i umożliwiają im przekształcenie pomysłów w doskonałe realizacje.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 zawiera kompletną kolekcję profesjonalnych aplikacji do tworzenia ilustracji wektorowych, układów stron, typografii, edycji zdjęć i nie tylko. W tegorocznej wersji wprowadzono liczne usprawnienia, których celem jest przyspieszenie tworzenia złożonych projektów i grafik. Z kolei aplikacja CorelDRAW.app pozwala pracować z plikami projektów z dowolnego miejsca. Po raz pierwszy subskrybenci otrzymali także możliwość korzystania z nowych funkcji współpracy w celu uproszczenia całego procesu recenzji i zatwierdzania.

„Nowa wersja pakietu CorelDRAW wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w celu usprawnienia całego procesu projektowania. CorelDRAW Graphics Suite 2020 daje zespołom i klientom dostęp do centrum współpracy, umożliwiającego synchronizację wykonywanych czynności na bieżąco na tym samym projekcie. W nowej wersji oprogramowania projektanci mogą wykorzystać rozwiązania z dziedziny uczenia maszynowego, aby szybciej niż kiedykolwiek wcześniej osiągać imponujące rezultaty. W tej wersji pakietu wykorzystaliśmy technologię AI, aby jeszcze bardziej usprawnić i przyspieszyć proces projektowania grafik” – powiedział John Falsetto, starszy dyrektor ds. produktów z linii CorelDRAW i aplikacji użytkowych.

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 wnosi zupełnie nowe możliwości, pozwalające za każdym razem tworzyć zachwycające projekty i wysokiej jakości prace.

Narzędzia rozszerzające możliwości projektowania i przyspieszające tok pracy dzięki wykorzystaniu AI

Metody AI zoptymalizowane pod kątem procesorów GPU pozwalają znacząco zaoszczędzić czas w toku projektowania. Ścisła integracja z technologią AI pozwala osiągać wyjątkowe rezultaty.

 • Nadpróbkowanie obrazów i usuwanie artefaktów: Możliwość powiększania obrazów przy użyciu opcji nadpróbkowania opartych na technologii AI, co pozwala uzyskiwać wysokiej jakości rezultaty z zachowaniem gładkich krawędzi, ostrości i drobnych szczegółów. Natomiast lepsze wyniki w pracy nad przygotowanymi z użyciem kompresji stratnej plikami JPEG można uzyskać dzięki technikom uczenia maszynowego, które usuwają artefakty powstałe w wyniku kompresji JPEG oraz pomagają precyzyjnie odzyskać kolory bez czasochłonnej ręcznej edycji.

 • PowerTRACE: Nowa wersja CorelDRAW oferuje najlepsze wyniki przekształcania map bitowych do postaci wektorowej w programie CorelDRAW dzięki nowej, wspomaganej przez AI technologii optymalizacji obrazu, poprawiającej jakość mapy bitowej podczas jej przetwarzania.

 • Efekty stylów graficznych: Programy CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT™ oddają do dyspozycji użytkowników szeroką gamę ustawień wstępnych AI, inspirowanych różnymi gatunkami i artystami — umożliwia to stworzenie przykuwających uwagę stylizowanych wersji obrazu lub obiektu.

 • Maski w programie Corel PHOTO-PAINT: Nowe, inteligentne narzędzie maski pozwala szybko i dokładnie zaznaczyć odpowiedni obszar poprzez rozszerzanie zaznaczenia i znajdowanie krawędzi. Funkcja Transformacja maski umożliwia teraz stosowanie transformacji do pikseli w obszarze maski.

Płynna współpraca oraz przyspieszony i uproszczony proces recenzji

Wydajna praca, korzystanie z nowego toku współpracy w aplikacji CorelDRAW.app, który jest dostępny wyłącznie w ramach subskrypcji pakietu CorelDRAW Graphics Suite, licencji z programem serwisowania lub z dodatkowym planem zakupowym dla posiadaczy licencji stałej.

 • Łatwe udostępnianie plików na potrzeby zbiorowego recenzowania i zatwierdzania: Aplikacja CorelDRAW.app zapewnia o wiele lepsze metody komunikacji z zespołem i klientami w czasie rzeczywistym, dzięki czemu może służyć jako centrum udostępniania plików pakietu CorelDRAW (CDR) klientom i współpracownikom. Nowy tok współpracy ułatwia wprowadzanie zmian w projektach oraz ich recenzowanie i zatwierdzanie dzięki możliwości zarządzania przez projektanta informacjami zwrotnymi od jednego lub wielu współpracowników w jednym pliku roboczym.
 • Komentarze i adnotacje: Teraz wszyscy mogą być na bieżąco za sprawą nowego okna dokowanego/inspektora komentarzy, umożliwiającego przeglądanie opinii, odpowiadanie na nie i wyjaśnianie zawartych w nich kwestii. Szczegółowe komentarze i zaznaczenia z adnotacjami, takimi jak ikony notatek, strzałki, prostokąty, elipsy, linie proste i odręczne dopiski, można dodawać bezpośrednio w dokumencie – pozwala to zaoszczędzić czas i miejsce na ekranie.

 • Łatwe logowanie: Dostęp do współdzielonych plików projektów oraz możliwość dodawania uwag i sugestii uzyskać można po zalogowaniu się do aplikacji CorelDRAW.app w przeglądarce na dowolnym urządzeniu jako gość lub przy użyciu konta klienta firmy Corel.

Zupełnie nowe narzędzia kreatywne i przełomowe funkcje typograficzne

Wartościowe narzędzia kreatywne i znaczne ulepszenia funkcji tekstowych, w tym możliwość tworzenia własnych wielopoziomowych list, inspirują użytkowników do poszerzenia potencjału twórczego i wydajniejszej pracy.

 • Praca z użyciem czcionek zmiennych: Najnowsza technologia fontów z obsługą czcionek zmiennych OpenType ułatwia dobranie wyglądu tekstu oraz uzyskanie różnorodnych efektów przy użyciu jednego kroju pisma. Pozwala to na płynną i elastyczną pracę z funkcjami typograficznymi, a w wielu przypadkach również znaczne zmniejszenie rozmiaru pliku wykorzystującego wiele czcionek.

 • Narzędzie Cień wewnętrzny: Do elementów projektu można zastosować cienie wewnętrzne, aby nadać im głębi 3D. Nowe narzędzie Cień wewnętrzny pozwala użytkownikom zasymulować światło padające na obiekt, a następnie precyzyjnie dostroić cień wewnętrzny.

 • Soczewki map bitowych: Programy CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT pozwalają stosować efekty map bitowych jako soczewki. Można je precyzyjnie nanosić poprzez poruszanie i manipulowanie soczewką oraz stosowanie efektu wtapiania w celu płynnego wpasowania obiektów wektorowych i map bitowych w istniejący projekt.

 • Niedestrukcyjne efekty w programie Corel PHOTO-PAINT: Nowe okno dokowane/inspektor efekty ułatwia stosowanie i modyfikowanie efektów oraz eksperymentowanie z nimi – a wszystko to bez zmiany oryginalnego obiektu. Możliwe jest uzyskanie różnych rezultatów poprzez dodanie wielu efektów, zmianę ich kolejności na liście lub ich włączanie i wyłączanie.

Znaczne zwiększenie wydajności całego pakietu

Wyraźnie szybsze i płynniejsze działanie całego pakietu aplikacji pozwala osiągać lepsze rezultaty. Użytkownicy mogą szybciej niż kiedykolwiek realizować swoje pomysły, wykonując wiele złożonych działań w czasie do dziesięciu razy krótszym w porównaniu z poprzednią wersją.

 • Szybkie działanie i uruchamianie: Teraz można szybciej uruchamiać program oraz sprawniej otwierać, zamykać, zapisywać, drukować i eksportować nawet najbardziej złożone projekty.

 • Działanie pędzli w programie Corel PHOTO PAINT: Program Corel PHOTO-PAINT umożliwia teraz szybszą pracę dzięki sprawniejszemu działaniu pędzli. Narzędzia Pędzel, Klonowanie korygujące i Gumka działają w nowej wersji znacznie sprawniej, zwłaszcza przy dużych rozmiarach końcówek.

 • Szybkie kadry: Ekspresowe wyświetlanie i płynniejsza edycja nawet najbardziej złożonych projektów zawierających wiele szybkich kadrów.

Dostępność i ceny

Pakiety CorelDRAW Graphics Suite 2020 dla systemu Windows i CorelDRAW Graphics Suite 2020 do komputerów Mac są dostępne w następujących językach: polski, angielskim, czeskim, chińskim uproszczonym, chińskim tradycyjnym, francuskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, portugalskim (brazylijskim), rosyjskim, tureckim oraz włoskim. Cena subskrypcji wynosi 1600 zł za rok. Licencje stałe są dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 3199 zł. Ceny zawierają podatek VAT.

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge