CorelCAD 2020 - przegląd nowości

19.03.2020 Skomentuj pierwszy

CorelCAD 2020 jest już dostępny: to przystępne cenowo rozwiązanie do profesjonalnego szkicowania 2D i projektowania 3D dla systemów Windows i MacOS.

Program CorelCAD 2020 jest przeznaczony dla architektów, inżynierów i projektantów z branż produkcyjnych i nie tylko. Mogą oni korzystać z ulepszonych funkcji szkicowania 2D, zaawansowanych narzędzi do modelowania 3D oraz obsługi plików STL, aby łatwo przejść od tworzenia obiektów do drukowania 3D i innych sposobów realizacji. Najnowsza wersja programu pozwala na uproszczony tok pracy w środowisku CAD oraz dostęp do rozszerzonych możliwości współpracy i udostępniania plików dzięki nowemu kreatorowi pobierania (wyodrębniania) danych*, a także natywną obsługę plików DWG.

Jest to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują korzystnej cenowo alternatywy dla programu AutoCAD.

Kilka wybranych nowości w CorelCAD 2020

Kreator pobierania (wyodrębniania) danych - Określ zestaw atrybutów obiektu i/lub bloku i wyodrębnij te dane.

Nowy styl wymiaru - Utwórz nowy styl wymiaru na podstawie określonego wymiaru.

Odsunięcie krawędzi - Generuj obiekty 2D z bryły 3D lub obwiedni powierzchni oraz geometrię modelu szkieletowego na podstawie krawędzi.

Udoskonalone tworzenie plików PDF - Korzystaj z warstw w pliku PDF w celu odzwierciedlenia warstw rysunku w pliku DWG i grupuj wiele rysunków w jednym pliku PDF.

Udoskonalone niestandardowe bloki - Zapisuj niestandardowy blok jako osobny rysunek o określonej nazwie.

Modelowanie 3D w CorelCAD

Więcej o nowym CorelCAD 2020 >>>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło: