Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021
Nie samym CADem człowiek żyje
Nie samym CADem człowiek żyje

Targi FASTENER POLAND nabierają prędkości

20.02.2020 Skomentuj pierwszy

Tylko trzy lata potrzebowały Targi FASTENER POLAND, aby stać się najważniejszym spotkaniem branży elementów złącznych i technik łączenia w Europie Wschodniej. Do Krakowa przyjeżdżają kluczowi specjaliści z całego świata, aby zaprezentować najnowsze rozwiązania. Przez dwa dni można poczuć tętno branży, która z roku na rok rośnie w siłę.,

Co sprawia, że FASTENER POLAND ciszy się tak dużym zainteresowaniem? Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby wystawców. – Przez wiele lat szukaliśmy miejsca, w którym będzie można się wystawić z systemami zamocowań. Targi FASTENER POLAND® są wyspecjalizowane dla branży elementów złącznych. Jesteśmy zadowoleni, że mamy je w Polsce, tym bardziej, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przyjeżdżają klienci nie tylko z Polski, ale i z krajów ościennych oraz innych kontynentów.– twierdzi Tomasz Karwowski Dyrektor Handlowy z firmy Dromet Sp. z o.o. Sp.k.

Jak potwierdzają organizatorzy – gości z zagranicy interesowało znalezienie nowych dostawców. Potencjał ten coraz bardziej doceniają krajowi wystawcy, którzy mają powody do zadowolenia. Tylko w 2018 krajowy eksport elementów złącznych wzrósł o 19% do wartości 1,8 miliarda złotych. To największa dynamika wzrostu od 8 lat. Jak mówi Krzysztof Biskup, General Manager z firmy PGB - Polska – Mamy klientów z Norwegii, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy. Pokazuje to, że targi cieszą się coraz większą popularnością i mimo krótkiej historii, potrafią przyciągnąć ludzi z tak daleka. Znaczenie Targów FASTENER POLAND® z roku na rok rośnie. Jest to dla nas bardzo pozytywne”.

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja będzie zaskakująca. Równocześnie z Targami FASTENER POLAND® odbędą się dwa nowe, wyjątkowe wydarzenia: ASSEMBLY GO - FIRST EUROPEAN SHOW oraz Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS.

Targi ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW

Nie kryjemy dumy, że do grona naszych partnerów dołączyło Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu, z którym wspólnie przygotowujemy premierową edycję ASSEMBLY GO, dedykowaną pracownikom zakładów produkcyjnych. Takiego spotkania jeszcze w Polsce nie było, dlatego praca odbywa się w atmosferze ekscytacji. – mówi Beata Łoś, Project Manager Targów w Krakowie. ASSEMBLY GO to perfekcyjna przestrzeń dla osób decyzyjnych, inżynierów i projektantów związanych z automatycznymi procesami montażowymi w procesie produkcji, jak i wyspecjalizowanych w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Wydarzenie dedykowane będzie także tematyce robotyki, spawania, lutowania, preparatów chemicznych i maszyn do ich dozowania.

Według raportu IFR World Robotics Report automatyzacja produkcji przyspiesza na całym świecie. Światowa sprzedaż robotów przemysłowych podwoiła się w latach 2013-2017 a prognozy na kolejne trzy lata zapowiadają 14% roczny wzrost sprzedaży na całym świecie. Wprowadzenie robotów do firm służy usprawnieniu i przyspieszeniu pracy ludzi. To duże udogodnienie, szczególnie, że tempo produkcji jest coraz szybsze. Organizatorzy targów odpowiadają na potrzeby rynku, dlatego zachęcają do udziału w pierwszym w Polsce wydarzeniu poświęconym zagadnieniom montażu przemysłowego, obejmującego wszystkie problemy z jakimi borykają się zakład produkcyjne – ASSEMBLY GO.

INTER-TECH TOOLS

Organizowane przez firmę Targi w Krakowie oraz New Tech EXPO - Międzynarodowe Targi Narzędzi, Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów INTER TECH TOOLS na niecały rok przed rozpoczęciem budzą ogromne zainteresowanie. – Na polskim rynku brakowało wydarzenia o tej tematyce. Targom towarzyszyć będą praktyczne pokazy narzędzi, tak by nie tylko w teorii zapoznać się z nowinkami, ale również sprawdzić je w działaniu. – dodaje Beata Łoś. Wystawcy prezentować będą m.in.: elektronarzędzia, narzędzia ręczne, pneumatyczne, pomiarowe. Nie zabraknie wyposażenia warsztatów, artykułów ściernych, oprzyrządowania oraz artykułów BHP i odzieży roboczej.

Synergia trzech wydarzeń to mocny argument, dla tych, którzy szukają miejsca i sposobu na pozyskanie nowych klientów. Warto więc z wyprzedzeniem zaplanować swój przyjazd do Krakowa. Szczegóły na temat wydarzeń, które odbędą się w dniach 24-25 listopada dostępne są na stronach:

www.fastenerpoland.pl
www.assemblygo.pl
www.intertechtools.com

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021