Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020

W czerwcu 2020 drukuj w 3D na targach 3D Solutions

16.12.2019 Skomentuj pierwszy

Kiedy wydawałoby się, że człowiek stworzył już wszystko, wówczas wystarczy pomyśleć o technologii druku 3D, która skutecznie zastępuje tradycyjne metody wytwórcze w wielu branżach. W dniach 2-5 czerwca 2020, najnowsze drukarki 3D i technologie z nimi związane będzie można osobiście zobaczyć w trakcie targów 3D Solutions, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Jedyne takie wydarzenie w Polsce

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do profesjonalistów, którzy poszukują najlepszych rozwiązań w technologiach druku 3D dla przemysłu, ale również dla wszystkich tych, którzy spragnieni są nowości branżowych. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie zapewniony zostaje dostęp dla wszystkich uczestników do innowacyjnych urządzeń i wiedzy dotyczącej technologii przyrostowych.

„Branża druku 3D w Polsce po kilku latach intensywnego poszukiwania swojego miejsca na gospodarczej mapie kraju na stałe zadomowiła się w branży przemysłowej. Producenci i dystrybutorzy coraz śmielej pukają do zakładów produkcyjnych, wydziałów R&D oraz uczelni technicznych, gdzie widzą swoją szansę intensywnego rozwoju. Z roku na rok widzimy udoskonalenia w istniejących technologiach, które jeszcze efektywniej można wykorzystywać w produkcji seryjnej, a co za tym idzie oszczędzać czas, materiał i pieniądze. Połączenie targów 3D Solutions z targami ITM Industry Europe to jak co roku doskonała okazja do znalezienia nowych kontaktów biznesowych” – mówi Mateusz Nowakowski, dyrektor targów 3D Solutions.

Absolutne nowości na ekspozycji

Na stoiskach wystawców będzie można wziąć udział w prezentacjach najnowszych typów drukarek 3D, wydruków oraz skanerów 3D. Wiele z nich to polskie lub światowe premiery! Istnieje także możliwość rozmowy z przedstawicielami firm oraz uczestnictwa w konsultacjach na żywo dotyczących danego sprzętu.

Wśród zwiedzających nie zabraknie osób z takich branż, jak automotive&aerospace, odlewnictwo oraz logistyka, gdzie technologie przyrostowe mają stanowić element łańcucha dostaw. Udział w targach to najlepsza okazja w roku do podjęcia współpracy biznesowej dla producentów, dystrybutorów i usługodawców najnowszych technologii.

Przemysł technologiczny w jednym miejscu

Targi 3D Solutions odbywają się równolegle z całym blokiem targów ITM Industry-Europe – prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

Wystawcy już się zgłaszają

Chociaż do targów zostało jeszcze trochę czasu, lista regularnie się zapełnia, co jest odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju branży.

Rejestracji firmy można dokonać na dedykowanej stronie - Strefa Wystawców.

Bieżące informacje można śledzić na stronie >>>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge