Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Innoform 2020

Konferencja Computerworld PRZEMYSŁ 4.0

07.11.2019 Skomentuj pierwszy

Zapraszamy do udziału w konferencji Computerworld PRZEMYSŁ 4.0, która odbędzie się 20 listopada 2019 w Warszawie. Firmy, które wchodzą na drogę transformacji przemysłowej czerpią z tego ogromne korzyści. W czasach silnej konkurencji i rosnących wymagań klientów, potrzebna jest przełomowa zmiana efektywności procesów wytwórczych. Zapraszamy do udziału w konferencji, poświęconej rewolucji cyfrowej sektora produkcji. Konferencja jest świetną okazją do dyskusji nad wyzwaniami przedsiębiorstw produkcyjnych i poznania inspirujących przykładów rozwoju biznesu w oparciu o zmiany zgodne z koncepcją przemysłu 4.0.

W programie konferencji wystąpią przedstawiciele firm produkcyjnych, instytucji centralnych oraz uznani eksperci w obszarze optymalizacji procesów produkcyjnych. W gronie prelegentów są m.in. prof. Andrzej Sobczak, Szkoła Główna Handlowa; Andrzej Sołdaty, Prezes Zarządu, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości; Paweł Marcin Buczak, Pełnomocnik Zarządu ds. Bezpieczeństwa i IT; Dorota Łukasik, Dyrektor Biura Architektury IT, PKP Energetyka; Bartosz Brosowski, Dyrektor ds. Zarządzania Informatyką, Grupa Lotos.

W PROGRAMIE m.in.:

IoT + Edge + AI + chmura = przepis na udaną transformację cyfrową w przemyśle.

Nowym motorem napędowym dla przemysłu będą dane. Zbierane z tysięcy czujników rozlokowanych na terenie fabryki, magazynowane i wstępnie analizowane przez urządzenia Edge, tak by skrócić czas reakcji. Przetwarzane w dużych zbiorach danych (Big Data), dzięki czemu systemy AI mogą dostarczać decydentom wartościowych wskazówek poprawiających efektywność, elastyczność i ciągłość produkcji. I wreszcie – z wykorzystaniem chmury, w szczególności tych branżowych tworzących nowe, cyfrowe ekosystemy, w których zaufanie poszczególnych podmiotów jest potwierdzone za pomocą Blockchain. Oto skrócony przepis na transformację cyfrową firmy produkcyjnej.
Jarosław Smulski, Senior Program Manager, IDC Poland

Podnoszenie umiejętności cyfrowych wśród pracowników – czyli czy szklanka jest do połowy pełna czy pusta?

W kontekście zachodzącej rewolucji technologicznej i jej wpływu na rynek pracy w sektorze produkcji, poświęca się coraz więcej uwagi umiejętnościom cyfrowym.
Zarówno media, doradcy biznesowi, jak i firmy analityczne wskazują na konieczność podnoszenia umiejętności cyfrowych pracowników. Jak jest faktycznie? Co firmy robią aby skutecznie podnosić umiejętności cyfrowe swoich pracowników i jak ci ostatni to odbierają? Jaki związek z umiejętnościami cyfrowymi ma demokratyzacja IT (w szczególności w obszarze analityki danych i robotyzacji procesów biznesowych).

W programie ponadto:

  • Wyzwania transformacyjne sektora przemysłowego
  • Przykłady praktycznych zastosowań nowoczesnych rozwiązań zgodnych z koncepcją Przemysłu 4.0
  • Najnowsze rozwiązania dla Przemysłu 4.0 z obszaru automatyzacji produkcji, robotyzacji, IIoT, Big Data, Cloud Computing, VR i wytwarzania addytywnego
  • Optymalizacja kosztów i poprawa skalowalności produkcji
  • Integracja procesów produkcyjnych, magazynowych i logistycznych
  • Cyberbezpieczeństwo procesów technologiczno-produkcyjnych w przedsiębiorstwach

Do udziału szczególnie zapraszamy:

  • Dyrektorów produkcji i liderów odpowiedzialnych za procesy produkcyjne
  • Dyrektorów ds. transformacji biznesu
  • Dyrektorów IT
  • Menedżerów zainteresowanych optymalizacją procesów produkcyjnych

Do udziału szczególnie zapraszamy dyrektorów produkcji i liderów odpowiedzialnych za procesy produkcyjne i transformację biznesu firm przemysłowych. Udział dla przedstawicieli branży produkcyjnej jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

W gronie prelegentów zobaczymy m.in.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge