Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Podręcznik SOLIDWORKS 2020
ITM Industry Europe 2020
STOM-TOOL 2020

Drukarki 3D KODAK w Polsce

22.05.2019 Skomentuj pierwszy

get3D wprowadza na Polski rynek produkty 3D znanej światowej marki KODAK. Zawarta umowa dystrybucyjna obejmuje całość oferty KODAK z branży druku 3D czyli zarówno drukarkę KODAK Portrait jak i kompatybilne z nią filamenty. get3D oprócz dystrybucji zapewniać będzie także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

KODAK Portrait to całkowicie zamknięta drukarka 3D z filtrem powietrza, wyposażona w dwa ekstrudery pozwalające na drukowanie nawet najbardziej skomplikowanych geometrii z wykorzystaniem wodorozpuszczalnego materiału podporowego lub łączenie z dwóch materiałów czy kolorów w ramach jednego modelu.

Automatyczne poziomowanie platformy, specjalne pojemniki na materiał zapewniające optymalne warunki przechowywania filamentów podczas pracy, łączność WiFi/LAN i kolorowy panel dotykowy zapewniają komfortową i bezpieczną pracę. Dzięki wbudowanej kamerze i integracji drukarki z chmurą KODAK mamy możliwość monitorowania jej pracy z dowolnego miejsca na świecie oraz budowania i zarządzania farmą drukarek.

Gama materiałów KODAK, oprócz najpopularniejszych PLA+, ABS czy HIPS obejmuje także materiały specjalistyczne – ulepszone Tough PLA, elastyczny FLEX 98, przemysłowy NYLON 6 i NYLON 12 oraz PETG i wodorozpuszczalny PVA. Ścisła kontrola całego cyklu ich produkcji oraz korzystanie wyłącznie z najwyższej jakości materiałów bazowych uznanych światowych producentów zapewniają najlepszą jakość filamentów które dostarczane są w specjalnie opracowanym aluminiowym opakowaniu zabezpieczającym, pozwalającym na ich co najmniej dwuletnie przechowywanie bez utraty jakości. Wbudowane w oprogramowanie profile drukowania z tych materiałów pozwalają na proste i łatwe uzyskanie doskonałych efektów bez konieczności dobierania wielu parametrów.

Drukarka KODAK Portrait z racji swojej konstrukcji doskonale sprawdzi się w każdym biurze projektowym, szkole czy uczelni, ale zakres jej zastosowań jest o wiele szerszy i obejmuje także drukowanie funkcjonalnych prototypów czy elementów finalnych.

Drukarki i filamenty w ciągu kilku dni dostępne będą w sklepie internetowym get3D oraz w sieci resellerów.

 

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge