Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Podręcznik Inventor 2020

eBook NX CAM na Mikołajki

06.12.2018 Skomentuj pierwszy

CAMdivision jest największym polskim dostawcą NX CAM (ponad 75% rynku) i od tego produktu rozpoczynali 10 lat temu współpracę z SIEMENS PLM, tłumacząc interfejs NX CAM 4.0 oraz tworząc pierwszy polski podręcznik.

Odpowiadając na liczne postulaty, spływające do firmy z wielu stron, zdecydowali się na bezpłatne udostępnienie obszernych fragmentów kolejnej książki "NX CAM Virtual Machine".

Publikacja liczy ponad 200 stron i jest dostępna bezpłatnie w formacie PDF wraz z dodatkowymi plikami do ćwiczeń i filmami instruktażowymi. Udostępnione rozdziały książki pozwolą na poznanie filozofii programowania obróbki w NX CAM od wczytania detalu, definicję środowiska pracy, przez obróbkę zgrubną i wykańczającą, aż po symulację obróbki na bazie kodu NC.

Dodatkowa część, opisująca edycję importowanych modeli za pomocą Synchronous Technology, może zainteresować nie tylko technologów, ale również konstruktorów. e-Book jest przeznaczony zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, dla obecnych i potencjalnych użytkowników systemu NX CAM. Użytkownicy innych systemów CAM, pragnący poznać podstawy pracy w środowisku NX CAM, a także możliwości Technologii Synchronicznej, również mogą skorzystać z podręcznika.

Formularz i dodatkowe informacje >>>

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge