Wypróbuj Solid Edge za darmo
Warsaw Industry Week
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019

SOLIDWORKS WORLD 2018 już dziś

05.02.2018 Skomentuj pierwszy

SOLIDWORKS WORLD 2018 coraz bliżej bo już dziś po południu startuje tegoroczna konferencja. Jak w zeszłym, tak i w tym roku największe spotkanie użytkowników SOLIDWORKS odbędzie się w Los Angeles w Kalifornii.

SOLIDWORKS WORLD to coroczna konferencja skierowana do społeczności projektantów i inżynierów 3D, a przede wszystkim użytkowników oprogramowania SOLIDWORKS.

Co w tym roku ciekawego na #SWW18?

Jak co roku na uczestników czeka wiele informacji o możliwościach i kierunkach rozwoju SOLIDWORKS. Dzięki licznym prelekcjom jak i sesjom tematycznym jeszcze lepiej będą mogli poznać SOLIDWORKS 2018.

Dla najlepszych czeka starcie mistrzów projektowania w SOLIDWORKS czyli Model Mania, którą jak co roku poprowadzi Mark Schneider. Od razu dodam, że nie wiem jak w tym roku ale w latach ubiegłych nagrody warte rywalizacji.

Kolejna atrakcja to Partner Pavilion czyli wystawa szeroko rozumianych partnerów SOLIDWORKS. Tu mamy możliwość zobaczenia najnowszych technologii, produktów zaprojektowanych w SOLIDWORKS lub też stoiska firm współpracujących z SOLIDWORKS.

Perwsza część fotorelacji z Partner Pavilion na 3DCAD.pl/solidworks-world

Nie da się ukryć że wszyscy uczestnicy SWW18 na pewno czekają na trzeci dzień konferencji. Tradycyjnie tego dnia zostanie zaprezentowany SOLIDWORKS 2019 jak i  TOP TEN LIST czyli lista nowości na którą głosowali sami użytkownicy SW, które zostaną wdrożone w kolejnej wersji - SOLIDWORKS 2019. Więcej o Top Ten List >>>

Ponad to SWW18 to miejsce do  nawiązywania nowych  kontaktów, uczenia się, dzielenia i odkrywania najnowszych zastosowań SOLIDWORKS 3D CAD.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z tegorocznej edycji

SOLIDWORKS WORLD 2018 na

3DCAD.pl/solidworks-world

... a poniżej minuta wspomnień :)

KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Wypróbuj Solid Edge za darmo