Wypróbuj Solid Edge za darmo
SOLIDWORKS Electrical

5. Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP

14.09.2017 Skomentuj pierwszy

Już po raz piaty zapraszamy na TOOP-SHOP największą w Polsce Konferencję dla Narzędziowni, która w tym roku odbędzie się 28 i 29 września w Częstochowie w Hotelu Arche (****).

Cel Konferencji TOOL-SHOP to stworzenie dedykowanego wydarzenia dla narzędziowni w Polsce - unikalnego forum wymiany opinii i doświadczeń, które wytyczy kierunki dyskusji na temat tej branży w Polsce, a także miejsca spotkań branży narzędziowej z potencjalnymi klientami.

Uczestnicy konferencji będą dyskutowali o najskuteczniejszych praktykach i rozwiązaniach zarówno związanych z zarządzeniem projektami jak i produkcji narzędzi (tłoczników, formy wtryskowych oraz odlewniczych). W konferencji TOOL-SHOP 2017 wezmą udział eksperci, którzy nie tylko podzielą się swoimi doświadczeniami w niełatwej sztuce przetrwania na tym wymagającym rynku, ale także pokażą, jak skutecznie budować przewagę konkurencyjną na poziomie operacyjnym i rozwijać skutecznie swoją działalność.

Dwudniowa konferencja, jak co roku, i tym razem połączy w sobie kilka elementów:

  • spotkania zakupowe pomiędzy narzędziowniami a potencjalnymi klientami
  • merytoryczną konferencję z udziałem najlepszych ekspertów i praktyków
  • wystawę produktów i usług najważniejszych firm z otoczenia branży
  • wieczorny bankiet będący wspaniałą okazją do integracyjnego spotkania świata narzędziowego

Wrześniowa konferencja skierowana jest do menadżerów - kadry średniej i zarządzającej narzędziowniami (zarówno działającymi na potrzeby własne jak również dla klientów zewnętrznych) oraz działów zakupów firm produkcyjnych (motoryzacja, AGD, RTV, lotnictwo i inne), która są zainteresowane nawiązaniem lub rozszerzeniem współpracy z narzędziowniami w naszym kraju.

Ważnym elementem konferencji są rozpoczynające ją rozmowy B2B, pomiędzy narzędziowniami a potencjalnymi klientami. W edycji 2016 uczestnicy przeprowadzili blisko 160 rozmów, zaaranżowanych przez specjalną platformę internetową. W tym roku każda firma będzie mogła zorganizować maksymalnie do 8 tur rozmów.

Aktualnie swój udział potwierdziło ponad 100 osób. Uczestnicy, podczas zaplanowanych rozmów B2B lub podczas konferencji będą mogli spotkać się z przedstawicielami takich firm jak m.in. Volkswagen Poznań (Zakład Odlewni), Splast, LUMEL ALUCAST, Adient Seating Poland. Poland Tokai Okaya Manufacturing, AMVIAN Automotive (Poland), FCA Poland S.A. Zakład Produkcji Tłoczników, KIRCHHOFF Polska, Nifco Poland, Boryszew Automotive Plastics, GEDIA Pokand i wielu innych.

Konferencja jest także idealną okazją do integracji środowiska i nawiązania nowych kontaktów m.in. podczas bankiet na zakończenie pierwszego dnia spotkania.

Więcej o TOOL- SHOP 2017 na www.nowoczesnanarzedziownia.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ ...
KOMENTARZE (0)
Nieznajomy musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
E-mail:
Hasło:
 
Wypróbuj Solid Edge za darmo