XXVII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL
XVI Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
TAGI : cad3d ( 10 - 26)

T-Flex Parametric CAD 12 – wydajność i stabilność przede wszystkim

Opublikowany: 30.05.2012 Dodany przez: Redakcja
Nowy silnik graficzny dający w stosunku do poprzedniej wersji - nawet 10 KROTNY PRZYROST WYDAJNOŚCI oraz STABILNOŚĆ pracy środowiska CAD to tylko dwa czynniki jakie charakteryzują najnowszą wersję T-FLEX CAD. Ponadto zobacz porównanie oprogramowania 3D CAD.

Mastercam X4 for SolidWorks

Opublikowany: 28.12.2009 Dodany przez: Redakcja
Korporacja CNC Software zaprezentowała Mastercam X4 for SolidWorks, w pełni zintegrowaną aplikacje CAM do współpracy z SolidWorks-em. Użytkownicy SolidWorks-a mogą teraz przy użyciu wiodących w przemyśle Mastercam-owskich technik generowania ścieżek prowadzenia narzędzia i strategii obróbki programować swoje elementy bezpośrednio z programu SolidWorks.

ZW3D - letnia promocja trwa

Opublikowany: 28.08.2012 Dodany przez: Redakcja
Przejdź w trzeci wymiar - przedłużenie letniej promocji dla użytkowników ZWCAD

ZW3D CAD/CAM – zaawansowane możliwości

Opublikowany: 25.09.2012 Dodany przez: Redakcja
ZW3D to szybko rozwijający się system CAD/CAM, który oferuje nieprzeciętne możliwości projektowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Dostępne narzędzia projektowe, zarówno w obszarze CAD jak i CAM, zapewniają konstruktorom i technologom dużą swobodę działania oraz osiągnięcie założonych celów projektowych.

Projektowanie formy wtryskowej w ZW3D - cz. III

Opublikowany: 25.06.2012 Dodany przez: Redakcja
W trzeciej, ostatniej części naszego cyklu postaram się przedstawić proces projektowania formy wtryskowej dla wcześniej wykonanego modelu stojaka na długopisy.

Autodesk zapowiada Inventor Fusion Technology

Opublikowany: 25.02.2009 Dodany przez: Redakcja
Autodesk ujawnił plany wprowadzenia Autodesk Inventor Fusion Technology, nowej technologii Prototypowania cyfrowego łączącej możliwości i dokładność modelowania parametrycznego opartego na historii operacji z prostotą i wydajnością modelowania bezpośredniego nie uwzględniającego historii.

Makro Properties dla SolidWorks (Video)

Opublikowany: 24.08.2012 Dodany przez: Redakcja
7-minutowy filmik, w którym omówiono najnowsze makro dostępne z poziomu dodatku MacroSolid

Duże złożenia w Solid Edge ST5

Opublikowany: 24.07.2012 Dodany przez: Redakcja
Solid Edge od lat oferuje swoim klientom doskonałe narzędzia usprawniające pracę z tak wielkimi obiektami poprzez docenione przez naszych klientów narzędzia wspomagające prace w złożeniach

Orion 15.1 do projektowania budynków RC

Opublikowany: 23.02.2009 Dodany przez: Redakcja
Od kilku dni dostępna jest wersja 15.1 oprogramowania Orion, przeznaczonego do projektowania budynków RC. Wyposażona została w nowoczesny interfejs użytkownika, poszerzone możliwości wyświetlania i dodatkowe narzędzia do prezentacji.

Import i edycja plików STL w SOLIDWORKS

Opublikowany: 22.11.2022 Dodany przez: Redakcja
Program SOLIDWORKS pozwala na import plików w wielu formatach. Jednym z dostępnych rozszerzeń jest STL (stereolithography). Format ten został stworzony na potrzeby druku 3D metodą stereolitografii.
1  2  3    »