Opis stanowiska

Wiodący producent drukarek 3D VSHAPER w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Handlowych

Będziesz odpowiadać za
  • Aktywna sprzedaż drukarek VSHAPER 3D na terenie Polski
  • Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie rozmów i spotkań z Klientami
  • Prezentowanie drukarek 3D VSHAPER podczas spotkań z Klientami
  • Doradztwo w zakresie zastosowania druku 3D w prowadzonej działalności Klienta
Wymagania
  • Jesteś silnie zmotywowany do pracy w sprzedaży
  • Skutecznie dążysz do osiągania wyznaczonych celów
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od indywidualnych osiągnięć
  • Startowy pakiet szkoleniowy nt. budowy i obsługi drukarki 3D oraz technologii druku 3D
  • Profesjonalne, cykliczne szkolenia handlowe i produktowe
  • Odpowiednie narzędzia do wykonywania zadań
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży rozwiązań dla produkcji przemysłowej w Polsce
Pracodawca

VSHAPER

Miejsce pracy

Rzeszów

Wyspiańskiego 27a

podkarpackie

35-111

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

31-12-2017

Zainteresowany?
lub udostępnij na