CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Wiodący producent drukarek 3D VSHAPER w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Serwisant – Wdrożeniowiec

Będziesz odpowiadać za
  • Prowadzenie wdrożeń drukarek 3D u Klientów
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów i resellerów
  • Wsparcie techniczne resellerów i klientów
  • Koordynowanie prac serwisowych prowadzonych dla klienta
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Wsparcie techniczne działu handlowego
  • Współpraca z działem R&D
Wymagania
  • Jesteś osobą o wykształceniu wyższym technicznym (co najmniej inżynier)
  • Posiadasz wiedzę z zakresu elektroniki i mechaniki
  • Masz wysoką motywację zawodową oraz kulturę osobistą
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Wyrażasz gotowość do częstych wyjazdów krajowych i zagranicznych
Oferujemy
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych i niepowtarzalnych projektach,
  • Pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę pracy
Pracodawca

VSHAPER

Miejsce pracy

Rzeszów

Wyspiańskiego 27a

podkarpackie

35-111

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-12-2017