Opis stanowiska

Wiodący producent drukarek 3D VSHAPER w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Inżynier Materiałowy – StażystaPosiadasz wiedzę z zakresu tworzyw sztucznych,

Będziesz odpowiadać za
  • Prowadzenie kart technologicznych,
  • Testowanie nowych materiałów do druku 3D
  • Wykonywanie próbek do badań
  • Przeprowadzanie badań niszczących oraz nieniszczących wykonanych próbek
  • Współpraca z Działem R&D VSHAPER
Wymagania
  • Posiadasz wiedzę z zakresu tworzyw sztucznych,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu wytrzymałości materiałów
  • Masz wysoką motywację zawodową oraz kulturę osobistą
Oferujemy
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w zespole inżynierów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dobre warunki pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach poprzez udział w ciekawych, niepowtarzalnych projektach
  • Pracę w młodym, dynamicznym i kompetentnym zespole
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę pracy
Pracodawca

VSHAPER

Miejsce pracy

Rzeszów

Wyspiańskiego 27a

podkarpackie

35-111

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-12-2017