Solid Edge 2019
Opis stanowiska

SOLIDEXPERT Sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor oprogramowania firmy Dassault Systemes SolidWorks Corp. w Polsce, autoryzowane centrum szkoleniowe oraz wsparcia technicznego, dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania oraz przygotowania produkcji, działający na rynku od 2002 roku.

Będziesz odpowiadać za
  • Wsparcie techniczne z zakresu oferowanych przez firmę rozwiązań oraz produktów
  • Prowadzenie szkoleń z oprogramowania CAMWORKS i SOLIDWORKS (zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym)
  • Przygotowywanie oraz prowadzenie prezentacji z zakresu oprogramowania CAMWORKS oraz SOLIDWORKS
  • Działania wdrożeniowe w zakresie rozwiązań CAM u klienta
  • Doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego oprogramowania dla klientów firmy
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (zalecane kierunki techniczne)
  • Znajomość programów typu CAD3D (np.: SOLIDWORKS, Inventor, ProE, Catia, Solid Edge)
  • Znajomość programów typu CAM (np.: CAMWorks, SolidCAM, DelCam, EdgeCam)
  • Podstawowa znajomość zagadnień CAM i problematyki produkcji
  • Podstawowa znajomość sprzętu komputerowego, serwerów oraz infrastruktury sieciowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Nienaganna kultura osobista, pewność siebie, sumienność, zaangażowanie oraz chęć do samodzielnej pracy
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełny etat w firmie o 15-letniej, ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne szkolenia w kraju i za granicą, zapewniające podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Prywatną opiekę medyczną oraz karty MULTISPORT i BENEFIT
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, energicznym, a zarazem doświadczonym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Pracę w przestronnym i nowoczesnym biurze
  • Towarzyszącą pracy PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ!;)
Klauzula

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pracodawca

SOLIDEXPERT Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Kraków

ul. G. Zapolskiej 44

małopolska

30-126

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

31-12-2018

Zainteresowany?
lub udostępnij na