Opis stanowiska

SOLIDEXPERT Sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor oprogramowania firmy Dassault Systemes SolidWorks Corp. w Polsce, autoryzowane centrum szkoleniowe oraz wsparcia technicznego, dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania oraz przygotowania produkcji, działający na rynku od 2002 roku.

Będziesz odpowiadać za
  • Udział w projektach związanych z rozwojem aplikacji SOLIDWORKS oraz SOLIDWORKS PDM
  • Tworzenie oprogramowania w technologii .NET Framework/C#
  • Wykorzystanie środowiska CAD/PDM/PLM
  • Konsultacje techniczne z zakresu wdrażanych aplikacji
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość C# (dodatkowym atutem będzie znajomość VB.NET)
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia aplikacji Winforms/WPF
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość ASP.NET MVC
  • Znajomość relacyjnych baz danych – preferowany MS SQL
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania oprogramowania
  • Mile widziana znajomość systemów ERP/CRM/CAD/PDM/PLM
  • Nienaganna kultura osobista, pewność siebie i śmiałość w kontaktach interpersonalnych
  • Dokładność, dyspozycyjność, kreatywność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie i chęć do samodzielnej pracy
Oferujemy
  • Zatrudnienie u największego dostawcy systemu CAD3D – SOLIDWORKS w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach firmy, podnoszenie kwalifikacji, szkolenia techniczne zewnętrzne w kraju i za granicą
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym, energicznym i doświadczonym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Przyjazną atmosferę pracy, prywatną opiekę medyczną oraz kartę MULTISPORT i BENEFIT
Pracodawca

SOLIDEXPERT Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Kraków

ul. G. Zapolskiej 44

małopolska

30-126

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

31-12-2018

Zainteresowany?
lub udostępnij na
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019