Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge
Opis stanowiska

SOLIDEXPERT Sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor oprogramowania firmy Dassault Systemes SolidWorks Corp. w Polsce, autoryzowane centrum szkoleniowe oraz wsparcia technicznego, dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania oraz przygotowania produkcji, działający na rynku od 2002 roku.

Będziesz odpowiadać za
  • wsparcie techniczne z zakresu oferowanych przez firmę rozwiązań oraz produktów
  • prowadzenie szkoleń z oprogramowania CAMWORKS i SOLIDWORKS (zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym)
  • przygotowywanie oraz prowadzenie prezentacji z zakresu oprogramowania CAMWORKS oraz SOLIDWORKS
  • działania wdrożeniowe w zakresie rozwiązań CAM uKlienta
  • doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego oprogramowania dla Klientów firmy
Wymagania
  • znajomość programów typu CAD3D (np.: SOLIDWORKS, Inventor, ProE, Catia, Solid Edge)
  • znajomość programów typu CAM (np.: CAMWorks, SolidCAM, DelCam, EdgeCam)
  • podstawową znajomość zagadnień CAM i problematyki produkcji
  • znajomość sprzętu komputerowego, serwerów oraz infrastruktury sieciowej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B
  • terminowość oraz sumienność w wykonywaniu zadań
Oferujemy
  • stabilną podstawę + bogaty system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • kartę MULTISPORT
  • komfortowe warunki pracy w dobrze zlokalizowanym biurze z bezpłatnym parkingiem dla pracowników
  • dobrą kawę, świetną atmosferę oraz „skrzynkę pomysłów” –może się w niej znaleźć również Twój pomysł, który wcielimy w życie SOLIDEXPERT!
Klauzula

Wyrażam zgodę, w rozumieniu Art. 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1), na przetwarzanie moich danych osobowych przez SOLIDEXPERT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.,G.Zapolskiej 44,30-126 Kraków w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

Pracodawca

SOLIDEXPERT Sp. z o.o sp.k.

Miejsce pracy

Łańcut

ul. Dąbrówki 246

37-100

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

01-07-2020

Zainteresowany?
lub udostępnij na