CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Sant-Tech Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko: Brygadzista / Monter Maszyn i Urządzeń

  • montaż wysokiej jakości maszyn i urządzeń (w tym prototypów i automatów)
  • kontrola jakości i testowanie wykonanych maszyn
  • dozór i organizacja pracy pracowników działu montażu
Wymagania
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (warunek konieczny)
  • znajomość budowy maszyn – mechanika, pneumatyka, podstawy automatyki (warunek konieczny)
  • zdolności manualne, techniczne, mechaniczne
  • samodzielność w działaniu
  • kreatywność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w systemie 1 – zmianowym
  • osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie brała czynny udział w fazach projektowych nowych maszyn i urządzeń, oraz w udoskonalaniu już istniejących
Pracodawca

SANT-TECH Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Kraków

ul. Biskupińska 23

małopolska

30-732

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

31-01-2018