CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do prowadzenia szkoleń z programu Autodesk Revit (branża architektoniczna) w Autoryzowanych Centrach Szkoleniowych firmy PROCAD SA.

Będziesz odpowiadać za
  • łatwość przyswajania nowej wiedzy
  • umiejętność sprawnego i efektywnego przekazywania wiedzy innym
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość programu Revit Architecture
  • wykształcenie wyższe, związane z branżą projektową
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dostatecznym
  • preferujemy osoby, które ukończyły autoryzowane szkolenia programu Revit Architecture oraz posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.
  • znajomość innych programów firmy Autodesk (AutoCAD, 3ds Max) będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
Pracodawca

PROCAD S.A.

Miejsce pracy

Poznań

ul. Głogowska 31/33

wielkopolska

60-702

Rodzaj zatrudnienia

Zlecenie

Oferta ważna do

30-09-2018