Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do prowadzenia szkoleń z programu AutoCAD w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy PROCAD SA. Poszukujemy osoby do prowadzenia szkoleń z programu AutoCAD w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy PROCAD SA.

Wymagania
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD oraz programów pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnego i efektywnego przekazywania wiedzy innym, samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • preferujemy osoby, które ukończyły autoryzowane szkolenie programu AutoCAD oraz posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • znajomość innych programów firmy Autodesk (Revit, 3ds Max) będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy
Oferujemy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
Pracodawca

PROCAD S.A.

Miejsce pracy

Poznań

ul. Głogowska 31/33

pomorskie

60-702

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

30-06-2018

Zainteresowany?
lub udostępnij na