CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby do wsparcia technicznego CAD/CAM zajmującej się sprzedażą i implementacją rozwiązań opartych na produktach Inventor HSM.

Będziesz odpowiadać za
  • wdrożenia oprogramowania Inventor HSM,
  • prowadzenie szkoleń dla Klienta,
  • prowadzenie prezentacji oprogramowania Inventor HSM,
  • uczestnictwo w targach i seminariach promujących oprogramowanie Inventor HSM,
  • tworzenie postprocesorów do maszyn numerycznych.
  • wypełniania powierzonych obowiązków z możliwie największą starannością,
  • rozwoju poprzez samodzielne zwiększanie kompetencji w zakresie oprogramowania CAD/CAM,
  • gotowości do poznawania nowych technologii,
  • gotowości do podróży służbowych.
Wymagania
  • dobra znajomość oprogramowania Autodesk – Inventor HSM, Inventor, AutoCAD,
  • znajomość programowania maszyn numerycznych CNC,
  • preferowane doświadczenie na stanowisku technologa lub programisty CNC,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność sprawnego i efektywnego przekazywania informacji,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • znajomość programów pakietu MS Office.
  • zaangażowania w pracy,
Oferujemy
  • stabilna duża spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy
  • ciągły rozwój z uwagi na nieprzerwany kontakt z najnowszymi technologiami CAD/CAM
  • Ciekawa praca w interesującym zespole
Pracodawca

PROCAD SA

Miejsce pracy

Katowice

ul. Korfantego 2/309

śląskie

40-004

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

30-06-2018

Zainteresowany?
lub udostępnij na