Opis stanowiska

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby do pracy w dziale ARCHISPACE oferującym między innymi usługi tworzenia bibliotek CAD/BIM dla szeroko rozumianej branży budowlanej.

Będziesz odpowiadać za
  • Oszacowywanie czasochłonności realizacji projektów
  • Tworzenie plików rodzin (REVIT) i modeli 3D na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej
  • Prezentacje techniczne u klienta/on-line
  • Kontrola jakości realizowanych usług
  • Kontakt z klientami polskimi i zagranicznymi
Wymagania
  • Dobra znajomość programów: Revit, AutoCAD
  • Znajomość rynku budowlanego
  • Dobre umiejętności interepersonalne i zaangażowanie
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności
  • Preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w interesującym zespole, w stabilnej, dużej spółce notowanej na GPW
  • ciągły rozwój z uwagi na nieprzerwany kontakt z najnowszymi technologiami CAD
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Pracodawca

Procad S.A.

Miejsce pracy

Gdańsk

ul. Kartuska 215

pomorskie

80-122

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

30-06-2018

Zainteresowany?
lub udostępnij na
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019