Opis stanowiska
Proponowana współpraca dotyczy prowadzenia szkoleń organizowanych przez PROCAD w dni powszednie lub weekendy (umowa-zlecenie lub faktura). Istnieje możliwość współpracy długoterminowej.
Wymagania
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • bardzo dobra znajomość najnowszych wersji programu AutoCAD
  • dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność sprawnego i efektywnego przekazywania wiedzy innym
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
  • Wskazane jest doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z programu AutoCAD.
  • Znajomość innych aplikacji CAD (Autodesk Inventor, Revit Architecture, AutoCAD Civil 3D, Autodesk 3ds Max) będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
Klauzula

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PROCAD SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pracodawca

PROCAD S.A.

Miejsce pracy

Wrocław

ul. Skarbowców 23A

dolnośląskie

53-025

Rodzaj zatrudnienia

B2B,Zlecenie

Oferta ważna do

01-12-2020