Druk 3D kompozytem i metalem
Opis stanowiska

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby do wsparcia technicznego zajmującej się wdrażaniem rozwiązań opartych na produktach CAD/PDM firmy Autodesk.

Będziesz odpowiadać za
  • prowadzenie prezentacji, szkoleń oraz prac wdrożeniowych u klientów,
  • doradztwo oraz wsparcie techniczne i szkoleniowe odnośnie wdrażanego produktu,
  • budowanie relacji z klientami i dostarczanie rozwiązań ukierunkowanych na klienta,
  • udział w procesie tworzenia materiałów edukacyjnych do celów szkoleniowych oraz magazynów branżowych.
Wymagania
  • dobra znajomość oprogramowania Autodesk: Inventor, AutoCAD, AutoCAD Mechanical, Vault, (dodatkowym atutem byłoby inne oprogramowanie CAD, CAM, Simulation),
  • obsługa programów pakietu MS Office,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • kwalifikacje w zakresie sprawnego i efektywnego przekazywania informacji oraz skuteczna umiejętność komunikacji,
  • umiejętność zarządzania czasem,
  • budowanie partnerstwa i współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.
Oferujemy
  • ciekawą pracę w stabilnej spółce notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych
  • zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności
  • uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń w Polsce i zagranicą
  • nieprzerwany kontakt z najnowszymi technologiami CAD
  • praca na pełny etat, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracodawca

PROCAD S.A.

Miejsce pracy

Gdańsk

ul. Kartuska 215

pomorskie

80-122

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

10-04-2021

Zainteresowany?
lub udostępnij na