CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
Chcesz być częścią zespołu, w którym panuje motywująca atmosfera, rozwijać swoje kompetencje w trakcie szkoleń, targów i wymiany informacji z kolegami? Chcesz zająć się sprzedażą nowych technologii i mieć pewność, że produkt, który oferujesz jest naprawdę dobry? Dołącz do nas!
Będziesz odpowiadać za
  • Prowadzenie prezentacji technicznych oraz szkoleń
  • Prowadzenie wdrożeń systemów CAM (pisanie, wdrażanie postprocesorów na obrabiarki CNC)
  • Konsultacje techniczne z zakresu SOLIDCAM
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych SOLIDCAM
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów) – mechaniczne lub pokrewne
  • Znajomość systemów CAD/CAM
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Сhęć do podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS i SolidCAM
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport (po okresie próbnym)
Klauzula

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Pracodawca

Premium Solutions Polska

Miejsce pracy

Warszawa

ul. Resorowa 20

mazowieckie

02-956

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

30-10-2023