CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
Dla naszego klienta, firmy zajmującej się projektowaniem i budową nowoczesnych obiektów sportowych, będącej liderem na rynku poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:
Będziesz odpowiadać za
  • przygotowywanie projektów CAD dla wszystkich technologii;
  • wykonywanie instrukcji montażowych;
  • pomoc i doradztwo przy realizacji projektów;
  • standaryzacja rozwiązań konstrukcyjnych;
  • modyfikacja istniejących projektów na potrzeby działalności firmy.
Wymagania
  • dobra znajomość programów AutoCAD, Sketchup;
  • wykształcenie średnie;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Oferujemy
  • szkolenia podnoszące kompetencje;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w zgranym zespole, w świetnej atmosferze.
Pracodawca

Miejsce pracy

Kraków

małopolska

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

27-11-2022

Zainteresowany?
lub udostępnij na