CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
  • Prowadzanie i koordynowanie projektów od strony konstrukcyjnej
  • Merytoryczny nadzór nad pracą konstruktorów przy konstruowaniu urządzeń mechanicznych w tym filtrów oraz elementów instalacji odpylania
  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych oraz modyfikacja już istniejących urządzeń i komponentów instalacji
  • Współpraca z inżynierami procesów, mająca na celu rozwój produktu
  • Prezentowanie wyników prac konstrukcyjnych, dokonywanie ustaleń i techniczne doradztwo
  • Poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produktu, podwyższenie jego jakości
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego o kierunku mechanicznym (budowa maszyn lub pokrewnym mechanika, mechatronika, energetyka)
  • Dobrej znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn
  • Dobrej znajomość jednego z systemów CAD: SolidWorks, Inventor
  • Dobrej znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Doświadczenia w obszarze konstrukcji wielkogabarytowych: zbiorniki, filtry, itp.
  • Doświadczenia w prowadzeniu/koordynowaniu projektów oraz grupy projektowej
  • Ogólnej orientacji w technice filtracyjnej i nowościach technicznych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności, samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości pakietu MS Office
Oferujemy
  • Ciekawą, twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Udział w realizacji dużych projektów
  • Przyjazną atmosferę, a także możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery zawodowej

Miejsce pracy

Kościan

64-000

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

30-09-2021