CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
  • Wykonywanie i analizowanie projektów w zakresie wentylacja przemysłowa
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
  • Nadzór autorski nad realizacją projektów
  • Zapewnienie zgodności projektów ze specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego technicznego o specjalności inżynieria środowiska, specjalizacja wentylacja, ciepłownictwo
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji oczyszczania powietrza, urządzeń odpylających dla inwestycji sektora przemysłowego
  • Biegłej znajomość obsługi programów: 3D CAD SolidWorks; AutoCAD, pakietu MS Office
  • Znajomości standardów opracowywania dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Doskonałej organizacji czasu pracy i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań
  • Dokładności, rzetelności i terminowości
  • Dobrej znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podejmowania nowych wyzwań zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w ciekawych i dużych projektach
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce pracy

Kościan

64-000

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

30-09-2021