CC OPEN DAYS 2024
Opis stanowiska
  • Nadzór oraz prowadzenie uruchomień i przeglądów serwisowych na obiektach przemysłowych
  • Realizacja zleceń zgodnie z harmonogramem i z założeniami technicznymi
  • Kontrola oraz weryfikacja wyrobów i urządzeń w trakcie kontroli serwisowej
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji z przeprowadzonych prac
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego o profilu mechatronicznym lub elektrycznym z umiejętnościami mechanicznymi i elektrycznymi
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane: uprawnienia energetyczne grupy E i D , uprawnienia elektryczne do 1 KV, znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
Oferujemy
  • Pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie z dużym potencjałem rozwoju
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • Motywacyjny system wynagradzania

Miejsce pracy

Kościan

64-000

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

29-04-2022