Wypróbuj Solid Edge za darmo
Opis stanowiska

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą firmą proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny)

Będziesz odpowiadać za
  • mentoring innych programistów w zakresie organizacji pracy w procesie tworzenia oprogramowania i zwinnych metod zarządzania projektem,
  • projektowanie modułów i aplikacji (definicja architektury, tworzenie dokumentacji).
  • projektowanie i implementacja graficznych interfejsów użytkownika,
  • projektowanie algorytmów do przetwarzania obrazów 3D / 2D,
  • kodowanie aplikacji w językach C#/C++,
  • kontrola jakości kodu i kierowanie jego testowaniem;
Wymagania
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie, najlepiej informatyka, elektronika lub pokrewne
  • dobra znajomość języków C++/C# i środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio, oraz metod tworzenia interfejsów graficznych w środowisku WPF,
  • dobra znajomość dobrych praktyk inżynierii oprogramowania i zarządzania procesem tworzenia oprogramowania (projektowanie architektury i algorytmów, sporządzanie dokumentacji, testowanie, zarządzanie wersjami i ciągła integracja);
  • dobra znajomość zwinnych metod zarządzania projektami software’owymi i doświadczenie w ich stosowaniu
  • umiejętność tworzenia sterowników dla urządzeń zewnętrznych
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy
  • uczestnictwo w interesujących projektach rozwojowych,
  • współpraca w szybko rozwijającej się ekipie projektowej,
  • poznanie i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych wspierających tworzenie oprogramowania,
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego,
  • udział w tworzeniu przemysłowego ośrodka badawczo-rozwojowego.
Klauzula

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Evatronix S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. W. Przybyły 2″

Pracodawca

Evatronix S.A.

Miejsce pracy

Bielsko-Biała

ul. Wiktora Przybyły 2

śląskie

43-300

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Data rozpoczęcia

natychmiast

Oferta ważna do

31-12-2018

Zainteresowany?
lub udostępnij na