Opis stanowiska

DPS Software Sp. z o.o., jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów. Poszukujemy nowych pracowników do pracy na stanowisko Inżynier oprogramowania SOLIDWORKS PDM

  • Prowadzenie prezentacji technicznych oprogramowania SOLIDWORKS PDM
  • Konsultacje techniczne z zakresu oprogramowania w procesie przed sprzedażowym,
  • Prowadzenie wdrożeń oprogramowania z zakresu SOLIDWORKS PDM
  • Udzielanie wsparcia technicznego.
Wymagania
  • Wykształcenia wyższego technicznego (informatyka, mechanika, produkcja itd.)
  • Dobrej znajomości IT, systemów operacyjnych Windows (Windows 7/8/10 oraz Windows Server)
  • zagadnień związanych z serwerem bazodanowym Microsoft SQL Server
  • Znajomości języka angielskiego – B1/B2
  • Gotowości do odbywania podroży służbowych (prawo jazdy kat B.)
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Szkolenia produktowe i wsparcie na kolejnych etapach wdrożenia,
  • Ciekawą pracę przy złożonych projektach,
  • Pakiet medyczny, kartę sportową.
Pracodawca

DPS Software Sp. z o.o.

Miejsce pracy

Poznań

ul. Jeleniogórska 16

wielkopolska

60-179

Rodzaj zatrudnienia

Umowa o pracę

Oferta ważna do

30-06-2018